Як повернути в магазин телефон за гроші. Як повернути зламаний телефон в Україні.

Купуючи телефон в магазині, іноді можна зіткнутися з тим, що він вам не підходить, ви знайшли щось набагато краще або пристрій несправний. У будь-якому випадку, ви можете звернутися до продавця з проханням повернути гроші за покупку. При цьому необхідно дотримати кілька важливих моментів.
Вам знадобиться
  • - касовий і товарний чек;
  • - гарантійний талон;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Уточніть при покупці телефону умови магазину з повернення товару. Багато продавців встановлюють певні правила на подібний товар. Наприклад, можна повернути гроші, якщо пристроєм жодного разу не користувалися і воно зберегло первісний товарний вигляд. Отримайте товарний чек і гарантійний талон на придбаний телефон. Якщо вам відмовлять у подібних документах, то не рекомендується здійснювати покупку, так як в більшості випадків товар буде неякісним або зламаним.
2
Зверніться протягом 14 днів з дня покупки телефону в магазин з товаром, чеками, гарантійним талоном і паспортом. Питанням обміну покупки на гроші займається, як правило, окремий співробітник, з яким і необхідно спілкуватися з цього приводу.
3
Проявіть ввічливість і спокій, оскільки здебільшого рішення буде прийматися від того, чи сподобалися ви цій людині чи ні. Якщо вам відмовили в проханні повернути гроші, напишіть письмову заяву на ім'я директора фірми-продавця.
4
Вкажіть у письмовій претензії всі фактори, які можуть допомогти вам в отриманні грошей за товар. Наприклад, підставою для задоволення вимог покупця є неправильна консультація продавця про товар.
5
Не забудьте вказати свою домашню адресу, на який протягом 10 днів зобов'язаний прийти письмову відповідь з обґрунтуванням прийнятого рішення. Якщо було вирішено задовольнити ваше прохання, підійдіть з усіма документами і телефоном в магазин і отримаєте назад свої гроші.
6
Напишіть письмову заяву на право повернення грошей за телефон, якщо він зламався протягом гарантійного терміну. Дане право регламентується статтею 18 Закону РФ «Про захист прав споживачів». Продавець має право провести експертизу поломки, щоб виявити, що вона відноситься до гарантійного випадку. Після отримання позитивного результату ви маєте право отримати гроші за телефон або обміняти його на нову модель.
Взаємовідносини продавця і покупця регулюються федеральним законом «Про захист прав споживача» Згідно з ним, ви маєте право на повернення практично будь-якого товару. Як споживач ви повинні знати, як повернути гроші за покупку, щоб користуватися своїми законними правами в повній мірі.
Інструкція
1
Ви можете повернути як неякісний, так і товар належної якості. У другому випадку, єдиним обмеженням буде факт згадки технічно складного товару у переліку №55 непродовольчих товарів, які не підлягають обміну та поверненню. До них відноситься побутова електротехніка, фото- і відеоапаратура, електронні іграшки та ін. За відсутності у таких товарів серйозних несправностей, вам можуть їх тільки відремонтувати по гарантії.
2
Однак якщо технічно складний товар має істотні технічні дефекти і не виконує своїх функцій, знаходиться в гарантійному ремонті в цілому більше 30 днів, гроші за нього ви можете повернути, написавши заяву на ім'я директора магазина.
3
Решта якісні товари, що не увійшли до згаданого переліку, ви можете повернути продавцеві не тому, що вони перестали вам подобатися, а тільки з кількох причин: не влаштували габарити, фасон, забарвлення або комплектація. Відповідно до закону, продавець повинен в цьому випадку замінити товар на більш підходящий і перерахувати його вартість. Але в тому випадку, якщо із запропонованих вам на заміну моделей нічого не підійшло, гроші вам зобов'язані повернути.
4
Повернути гроші за покупку невідповідної якості вам повинні відповідно до ст. 4 закону. У ній говориться, що продавець зобов'язаний надати покупцю тільки товар належної якості. Ось на цю статтю-то і необхідно послатися, коли ви будете писати заяву на ім'я директора магазину з проханням повернути вам гроші .
5
Окремо слід згадати мобільні телефони, які, якщо виходити з положень ст. 18 закону, не є технічно складною продукцією. Ви маєте право вимагати заміни, а, в разі відсутності аналогічної за ціною і якістю моделі, і повернення грошей протягом усього гарантійного строку. А він у телефонів становить 2 роки. Навіть при наявності прихованих дефектів, які можна виявити тільки в процесі експлуатації, якщо ви не завантажували в телефон стороннє програмне забезпечення, вимагайте повернення грошей в магазині, де він був придбаний.