Як зменшити очі. за допомогою макіяжу зменшивши очей.

В корекції недоліків зовнішності і виділенні її достоїнств полягає основне завдання макіяжу, і часом його грамотне застосування може замінити відвідування пластичного хірурга. Правильно зроблений макіяж може згладити непропорційні риси обличчя, зробити ніс вже, а очі - більше, скорегувати форму скул і підборіддя, і в підсумку зробити форми вашого обличчя практично близькими до ідеалу. Нерідко деяким дівчатам потрібно не збільшити, а, навпаки, зменшити розріз очей - і в цьому вам теж допоможуть правила нанесення макіяжу.
Інструкція
1
Якщо ваші очі занадто великі - використовуйте темні відтінки макіяжу. Темні тіні, олівці і підводки поглиблюють візуально посадку очі, і якщо ви не хочете візуально збільшити очі - не використовуйте світлих відтінків в макіяжі.
2
Щоб злегка зблизити очі, занадто широко посаджені на обличчі, акцентуйте за допомогою макіяжу увагу на внутрішніх куточках очей і на переніссі. Робіть акценти темними тінями, підкреслюючи лінію верхнього і нижнього століття, проводячи темні смуги по лінії росту вій. Особливо уважно офарблюйте тінями і контуром лінії повік, близькі до перенісся. Злегка затемните простір близько перенісся і навпаки, освітлити світлими тінями простір ближче до скронь. Це візуально звузить очі.
3
Окрасьте вії тушшю, виділяючи особливо внутрішні боку очей.
4
Також очі здатний зменшити «котячий» макіяж. Для того, щоб домогтися ефекту «котячого погляду», нанесіть під брову світлі тіні, а на верхню повіку - темні тіні. Розтушовуйте тіні так, щоб вони виходили в сторони за межі зовнішніх куточків очей, формуючи своєрідні стрілки. Темним олівцем або підведенням домалює більш чіткі стрілки і обведіть лінії росту вій - це ще більше зменшить очі, при цьому, зберігши їх виразність.