Як лікувати котячий лишай у людей.

Стригучий лишай є досить поширеним заразним грибковим захворюванням шкіри. Основним переносником грибка є бездомні кішки, також їм можуть заразитися і інші домашні тварини. Інкубаційний період складає від декількох днів до декількох місяців, залежно від стану імунної системи. Проявляється ураженням епідермісу у вигляді поступово розширюється зовні кільця з явищами запалення і лущення.
Вам знадобиться
  • - часник посівний;
  • - березовий вугілля;
  • - сік подорожника;
  • - спирт медичний 96%.
Інструкція
1
Лікуванням займається лікар дерматолог, призначаючи протигрибкові засоби у вигляді мазей для зовнішнього застосування і лікарських препаратів для внутрішнього вживання. Це може бути «Ламізил», «Нізорал», «Гризеофульвін», сірчано-дігтярна мазь, сірчано-саліцилова, та ін. Крім того, уражені ділянки шкіри обробляються йодом 2-3 рази на день. При ураженнях волосистої частини голови волосся в осередку ураження видаляють.
2
Лікування котячого лишаю в незапущеній формі найчастіше здійснюють в домашніх умовах, дотримуючись всіх заходів обережності, не забуваючи, що це надзвичайно заразне захворювання. Джерело зараження (кішку) необхідно обов'язково показати ветеринарному лікарю і ізолювати від присутніх з нею в одному приміщенні. Обробити в дезинфицирующем розчині всі котячі підстилки, а краще - спалити.
3
На початковому етапі захворювання з ним можна впоратися і елементарними засобами народної медицини, наприклад, багаторазове натирання ураженого шкірного покриву розрізаним зубчиком часнику досить швидко його очищає.
4
Також ефективним засобом лікування є наступний метод. Приготуйте суміш потовчених березових вуглинок і соку подорожника (у пропорції 1: 1), потім намажте лишай розрізаної часточкою часнику, і втирайте в нього приготовану суміш. Процедуру виконуйте 5-6 разів на день протягом 5-10 днів, поки шкірний покрив повністю не очиститься.
5
Ефективним засобом є спиртова настоянка на часнику. Візьміть 50 грам очищених зубчиків часнику, пропустивши його через Часничниці, помістіть в 250-грамову банку або пляшку і залийте 100 мл медичного спирту 96% -ного. Наполігши протягом доби, можете використовувати для натирання ураженої шкіри 5-7 разів на день протягом 5-10 днів, залежно від стану шкіри.
Зверніть увагу
Не звертати уваги на дане захворювання не можна, висипання можуть збільшуватися до нескінченності і перейти на суцільні виразки і струпи.
Корисна порада
Також для лікування стригучого позбавляючи з успіхом застосовується суміш гліцерину з оцтом 70% -ним, суміш 70% -ного оцту з камфорним маслом, 20% -ва спиртова настоянка прополісу, часникова олія та ін.