Як навчитися робити зачіски. фото Як навчиться роблять зачіски в плетений.

Кожна жінка повинна вміти створювати зі своїх волосся красиві і привабливі зачіски на різні випадки життя. Добре зроблена зачіска, що підходить до вашого типу зовнішності і відповідна події, підкреслить вашу красу, відзначить гідності і стане повноцінним доповненням стильного образу.
Інструкція
1
Напевно ви знаєте особливості своєї зовнішності і свого типу волосся. Відповідно до цих особливостями підбирайте підходящі зачіски. Наприклад, якщо у вас струнка фігура і невисокий зріст, не варто вибирати дуже об'ємні і важкі зачіски.
2
При різних формах особи ті чи інші зачіски здатні скорегувати овал обличчя і зробити вас привабливіше. Круглому особі добре підійдуть зачіски середньої довжини, візуально звужують особа; для квадратного обличчя підійде асиметрична зачіска, зачесане вперед. Якщо овал обличчя занадто подовжений, вам не підійдуть пряме довге волосся. Робіть в такому випадку пишні зачіски з укладанням і локонами.
3
Для того, щоб мати можливість експериментувати з власним волоссям, не забувайте правильно за ними доглядати. Мийте голову відповідним шампунем, користуйтеся бальзамами і живильними масками. Для досягнення обсягу відразу після миття нанесіть на вологе волосся трохи мусу або пінки для укладки.
4
Акуратно просушуйте волосся, укладаючи їх круглою щіткою в потрібному вам напрямку. Отриману укладку побризкати лаком. Також лак можна нанести, нахиливши голову вперед, а потім підняти волосся на коренях пальцями і утримати в такому положенні. Не забувайте після будь-якого укладання ввечері мити голову з живильним бальзамом.
5
Є безліч різних зачісок, робити які дуже легко. Наприклад, якщо ви хочете мати легкі невимушені локони, нанесіть на вимите вологе волосся трохи фіксуючого гелю або мусу і накрутіть волосся на великі бігуді. Після того, як бігуді будуть зняті, розрівняйте пасма волосся пальцями, взлохматьте їх і нанесіть лак.
6
Щоб зробити зачіску, яка підходить для ділового заходу або суворої робочої обстановки, зав'яжіть ретельно вимиті і розчесані волосся у хвіст, продевая в гумку волосся кілька разів. Останній раз не дотягуємо пасмо до кінця, а залиште невелику петлю. Зафіксуйте петлю і пасма волосся, що залишилися від хвоста, навколо гумки за допомогою невідімок.Также витонченим і строгим може виглядати акуратно зав'язаний збоку або на маківці кінський хвіст, коса або звичайний, але елегантний пучок волосся на потилиці.