Як оновити звуковий драйвер Realtek. Як запустити high definition audio.

Драйвери звукової карти необхідні для правильної роботи цього пристрою. Зазвичай ці файли встановлюються в комплекті з програмним забезпеченням, необхідним для управління платою.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо в даний момент драйвери взагалі не встановлені, то підключіться до інтернету і відкрийте диспетчер пристроїв вашого комп'ютера. Знайдіть назву звукового адаптера. Воно буде виділено знаком оклику. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. У розгорнулося меню виберіть дію "Оновити драйвери».
2
Після відкриття нового вікна перейдіть до пункту «Підключитися до інтернету для пошуку драйверів». Почекайте деякий час, поки виконається автоматичний пошук і встановлення необхідних файлів. На жаль, даний метод не завжди спрацьовує. У таких ситуаціях рекомендують самостійно шукати потрібні файли.
3
У випадку зі звуковою картою фірми Realtek можна скачати необхідну програму з офіційного сайту цієї компанії. Перейдіть по посиланню http://www.realtek.com/downloads. Наведіть курсор на пункт Computer Peripheral ICs. Виберіть підміню PC Audio Codecs і наведіть курсор на пункт AC'97 або HD Audio (нові моделі звукових плат). Виберіть пункт software. У новому меню встановіть прапорець I accept above і натисніть кнопку Next.
4
Після переходу на нову сторінку виберіть використовувану операційну систему і мовний пакет. Скачайте запропоновану програму. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер. Якщо після цього звукова плата не почала працювати правильно, то видаліть встановлені компоненти.
5
Виберіть інший пункт (AC'97 або HD) і повторіть спробу. Якщо даний метод не спрацював, то скачайте програму Driver Pack Solution. З її допомогою встановіть необхідні драйвери. Зазвичай утиліта автоматично визначає потрібні файли. Неполадки звукової плати не вплинуть на стабільність роботи операційної системи в цілому, тому можна не створювати контрольні точки відновлення перед інсталяцією неперевірених драйверів.
Корисна порада
Якщо ви маєте справу з інтегрованою звуковою картою, то спробуйте спочатку оновити драйвери материнської плати.