Як перезапустити комп'ютер.

В операційній системі Windows існує кілька способів для виконання однієї і тієї ж операції. Якщо користувачеві необхідно вимкнути або перезавантажити комп'ютер, зробити це теж можна різними способами.
Інструкція
1
Щоб вимкнути комп'ютер, натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows на клавіатурі. Виберіть пункт «Вимикання», в вікні клацніть по команді «Вимкнення» лівою кнопкою миші. Цей спосіб вважається правильним. Щоб перезавантажити (перезапустити) комп'ютер, знову скористайтеся командою «Вимкнення» в меню «Пуск», у вікні виберіть варіант «Перезавантаження».
2
Якщо ви хочете завершити сеанс одного користувача і перезапустити систему для роботи під інший наукового записом, виберіть у меню «Пуск» пункт «Вихід із системи», у новому вікні виберіть команду "Змінити користувача". Ви переміститеся у вікно вітання, де необхідно буде вибрати інший обліковий запис і (за необхідності) ввести пароль.
3
Описані вище способи виключення і перезапуску системи можливі і через «Диспетчер завдань». Щоб викликати його, натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl, Alt і Del. Інший варіант: клікніть правою кнопкою миші по «Панелі задач», у випадаючому меню виберіть пункт «Диспетчер завдань». У верхньому рядку меню «Диспетчера» виберіть пункт «Завершення роботи». У розгорнулося меню виберіть ту команду, яка вам потрібна. Також перезавантаження системи можна викликати повторним натисканням клавіш Ctrl, Alt і Del.
4
Якщо комп'ютер не відповідає («завис»), скористайтеся кнопкою Reset, розташованої на передній панелі корпусу вашого комп'ютера. На відміну від кнопки Power вона має невеликий розмір, так що ви її не сплутаєш з кнопкою включення навіть у тому випадку, якщо кнопки не підписані.
5
У деяких випадках для перезапуску комп'ютера вам може знадобитися спочатку повністю вимкнути його. Якщо жоден з описаних способів виключення не допомагає (у тому числі і натискання на кнопку Power на корпусі комп'ютера), знайдіть на задній панелі системного блоку тумблер і переведіть його у стан Off. Після цього знову переведіть його у стан On і вмикайте комп'ютер звичайним способом.
Іноді через втрату пароля доступу ви не можете увійти в свій комп'ютер. Безумовно - це проблема, але цілком вирішувана, причому для цього навіть не потрібно перестановки операційної системи і спеціальних інструментів для цього теж не знадобиться. Потрібно зробити одне нескладне технічна дія - перезапустити биос .
Вам знадобиться
  • Для цієї мети вам буде потрібно:
  • - тонка викрутка.
Інструкція
1
Трохи загальної інформації. Налаштування биос знаходяться в пам'яті CMOS. Самі по собі настройки биос за замовчуванням паролів не містять - ні на вхід в BIOS Setup, ні на включення комп'ютера. Тому, якщо ви забули індивідуально встановлений пароль биос , щоб увійти в свій ПК, вам потрібно обнулити CMOS-пам'ять. Таким чином, ви скинете всі налаштування, і повернете биос настройки за замовчуванням - доступ до комп'ютера відкритий. Є два простих способи перезапустити биос , і вони обидва дуже прості.
2
Спосіб перший, універсальний.Етот варіант підходить для всіх материнських плат. Обов'язкова умова - вимкніть ПК з розеткі.Сніміте ліву кришку системного боки вашого ПК і дуже легко, не сильно натискаючи на спеціальну сходинку, витягніть круглу батарейку - її видно відразу, вам не доведеться довго іскать.После того, як ви витягли з гнізда батарейку, почекайте одну хвилину і поверніть її на місце. Налаштування биос обнулені, биос перезапущен.Не забудьте поставити на місце кришку системного блоку.
3
Спосіб второй.Для того щоб перезапустити биос другим способом, потрібно встановити перемичку, замикаючу контакти джампера. Зробіть це наступним образом.Виключіте комп'ютер і встановіть перемичку. Увімкніть комп'ютер - він не буде працювати, але ось налаштування в CMOS будуть обнулені. Знову вимкніть ПК, зніміть раніше встановлену перемичку і включіть комп'ютер. На моніторі з'явиться віконце з проханням натиснути кнопку F1. Це потрібно для установки параметрів биос .Якщо вам підходять налаштування за замовчуванням - натисніть F1, в меню биос клікніть по опції «Save and exit». Після цього дії комп'ютер завантажиться окончательно.А якщо хочете встановити свої індивідуальні настройки - зробіть це, і тільки потім клікніть по опції «Save and exit». ПК завантажиться, можна почати роботу.
Зверніть увагу
Запустити биос можна тільки на стаціонарному ПК. На ноутбуці це можна зробити тільки в сервісному центрі.
Корисна порада
Щоб не створювати собі зайвих проблем, краще записувати паролі та зберігати їх в секретному місці.