Як відновити Провідник Windows.

Основними причинами збоїв в роботі додатка «Провідник Windows» є зараження комп'ютера вірусними програмами або некоректна установка деяких додаткових додатків.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск Microsoft Windows;
  • - AVZ
Інструкція
1
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Alt + Del для запуску інструменту «Диспетчер завдань Windows» і відкрийте вкладку «Процеси» в новому діалоговому вікні утиліти.
2
Визначте присутність у списку декількох запущених системних процесів explorer.exe (наявність таких процесів підтверджує зараженість комп'ютера вірусами), перезавантажте комп'ютер в безпечному режимі і виконайте перевірку системи на шкідливі програми за допомогою встановленого антивіруса.
3
Запустіть додаток AVZ і розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми. Вкажіть пункт «Відновлення системи» і застосуєте прапорці на полях «Відновлення налаштувань робочого столу» і «Відновлення налаштувань провідника».
4
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Виконати зазначені операції" і перейдіть в пункт «Панель управління» головного меню системи. Розкрийте вузол «Установка та видалення програм» і видаліть все викликають підозри додатки.
5
Вставте диск в привід і розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна утиліти «Диспетчер завдань Windows». Вкажіть команду «Нова задача» для запуску інструменту "Командний рядок" і введіть значення sfc/scannow в текстове поле інтерпретатора команд.
6
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
7
Ще раз виконайте вхід в систему в безпечному режимі при неможливості відновити додаток «Провідник Windows» і вставте інсталяційний диск в дисковод. Знайдіть на диску папку i386 і створіть копію файлу explorer.ex_. Помістіть копію в корінь диска С: \ і перейменуйте її в explorer.exe.
8
Викличте головне меню операційної системи натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури відновлення працездатності додатка «Провідник Windows». Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і підтвердіть запуск інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK.
9
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion \ Winlogon і виберіть параметр Shell. Вкажіть повний шлях до необхідного explorer.exe і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
10
Поверніться в утиліту «Диспетчер завдань» і викличте контекстне меню процесу explorer.exe кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Завершити процес» і розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна диспетчера.
11
Вкажіть пункт «Нова задача» і введіть значення cmd в текстове поле для запуску інструменту "Командний рядок". Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і введіть значення Cd C: \ в текстове поле інтерпретатора команд.
12
Підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter і введіть значення copy explorer.exe C: \ Windows в текстове поле командного рядка. Підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter і введіть значення Yes.
13
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.