Як вибрати hdmi-кабель.

HDMI-кабель призначений для передачі відеоданих між пристроями, які мають HDMI-роз'єм. Важливо пам'ятати про те, що даний кабель дозволяє передавати тільки картинку, а не звук. Тому для передачі звуку необхідно купити аналоговий, оптичний або цифровий коаксіальний кабель. Вибір HDMI-кабелю може стати для вас проблемою. Тому, ви повинні знати кілька моментів, які допоможуть підібрати найкращий HDMI-кабель для задоволення ваших потреб.
Інструкція
1
Категорії. Існує дві категорії HDMI-кабелів: перші призначені для підтримки HDTV-дозволи, інші необхідні для високого дозволу.
2
Довжина. Зазвичай HDMI-кабель має довжину від 3 до 50 дюймів. Чим довше кабель, тим він дорожчий, а також буде зростати втрата сигналу.
3
Активні HDMI-кабелі. Для спеціалізованих цілей багато виробників пропонують активні HDMI-кабелі. Такі кабелі використовують різні технології, за допомогою яких стимулюється передача даних на великі відстані, підвищується якість даних за рахунок підключення електроживлення.
4
Ціна. Не тільки сам HDMI-кабель повинен бути якісним, але і роз'єми, за допомогою яких він з'єднується з пристроями. Не варто переплачувати за позолочений кабель високої якості з низько-класним роз'ємом для підключення до техніки.
Зверніть увагу
Висновки. Вибираючи HDMI кабель, слід звернути увагу на підтримку Ethernet - для нових телевізорів з мережевими функціями це корисна опція, та й можливо, коли-небудь інша A/V техніка навчиться ходити в мережу через HDMI кабелі. В іншому ж, якщо ви не ставите метою заощадити кожен рубль, можете сміливо купувати кабелі цінової категорії 10-20 $ за 2-3 метрову модель.
Корисна порада
Кабель HDMI з Ethernet і призначений для об'єднання різних компонентів в мережі зі швидкістю до 100 Мбіт/с та зв'язку цих компонентів з інтернетом. Функціональні можливості кабелю Ethernet HDMI доступні, якщо обидва пов'язаних пристрої підтримують Ethernet HDMI. Беріть той, який товщі Дивіться специфікації і вибирайте з максимальним перерізом кручених пар, може бути Inakustik Star HDMI. Якщо є можливість, використовуйте кабель менше 1 метра.