Як поставити пароль на диск D.

Стандартні засоби операційної системи Microsoft Windows не передбачають можливості парольного захисту диска D, але дозволяють обмежити доступ до обраного диску. Програмне забезпечення сторонніх виробників дозволить розширити можливості захисту.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що використовується файлова система NTFS або виконайте операцію форматування вибраного диска.
2
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми» для ініціації процедури обмеження доступу до диска D.
3
Розкрийте вузол «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
4
Розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна провідника і вкажіть пункт «Властивості папки».
5
Перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна і byvbnt прапорець на полі «Використовувати простий спільний доступ до файлів».
6
Викличте контекстне меню підлягає обмеженню доступу диска D кліком правої кнопки миші вкажіть пункт «Властивості».
7
Перейдіть на вкладку «Властивості» діалогового вікна і видаліть облікові записи всіх користувачів комп'ютера, крім власної та системної запису.
8
Вкажіть свій обліковий запис в розділі «Групи і користувачі» і застосуєте прапорець на полі «Повний доступ» у стовпці «Дозволити».
9
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Застосувати» і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
10
Завантажте та встановіть спеціалізований додаток Disk Password Protection, що дозволяє: - встановити парольний захист на завантаження OS; - захистити розділи диска і зробити їх невидимими і недоступними для інших користувачів; - встановити низкоуровневую апаратну захист жорстких дисків; - використовувати парольний захист запуску програм.
11
Використовуйте опцію підтримки командного рядка додатка Disk Password Protection для приховування процесу установки парольного захисту вибраного диска і пам'ятайте, що навіть видалення самого додатка не скасовує встановленої захисту диска D. Відключення парольного захисту може бути виконано тільки додатком Disk Password protection.
Напевно у кожного користувача ПК є деяка кількість інформації, яке він не хотів би показувати іншим. Незалежно від того, mp3-файл це або секретний документ, інформація на жорсткому диску вимагає захисту. Для цих цілей розроблено велику кількість програм. Розглянемо одну з них як приклад.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Disk Password Protection.
Інструкція
1
Для завантаження даної програми перейдіть за наступним посиланням http://www.exlade.com/ru/disk-password-protection і натисніть «Завантажити». Після її установки, запустіть утиліту, двічі клацнувши по значку з замковою щілиною. У головному вікні програми ви зможете побачити всі доступні на даний момент жорсткі диски, включаючи їх розділи.
2
Виберіть розділ диска або сам вінчестер, який ви хотіли б захистити паролем. Для автономної захисту рекомендується запустити майстер захисту. Натисніть верхнє меню «Захист» і виберіть пункт «Майстер захисту диска», або натисніть на відповідну кнопку на головній панелі інструментів.
3
У вікні вітання від «Майстра захисту» необхідно вибрати категорію розділу диска. Виставте необхідні параметри і натисніть кнопку «Далі».
4
У наступному вікні перед вами з'явиться список доступних розділів і самих дисків. Виберіть зі списку той, для якого ви хочете призначити пароль. Для переходу до наступного вікна натисніть кнопку «Далі» або натисніть клавішу Enter.
5
Потім поставте відмітку напроти пункту «Встановити захист» і знову натисніть кнопку «Далі». У новому вікні ви побачите форму для введення пароля, придумайте складний пароль, введіть його двічі (у першій графі і в графі підтвердження). Також рекомендується активувати прихований режим захисту, для цього поставте позначку напроти відповідного рядка. Натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити налаштування.
6
На екрані з'явиться повідомлення про успішну установку паролів на вибрані розділи. У списку дисків з'явиться відповідна позначка. Операція по установці коду на диск завершена.
7
Варто відзначити, що після деінсталяції даної програми приховані розділи стануть доступні для кожного користувача як і раніше. Тому рекомендується встановлювати програму в відмінну від папки Program Files.