Як активізувати зони по феншуй.

Древнекитайская наука феншуй вчить тому, що кожну оселю розділене на зони, кожну з яких можна активізувати таким чином, щоб її енергетичний стан сприятливо впливало на життя людей.
Інструкція
1
Для активізування зони багатства, розташованої на південному сході житла, при обробці слід використовувати золотаві, лілові й зелені тони. Чільним елементом цієї зони є дерево, а щоб підживлювати його енергію, необхідна вода. Розташовуйте тут декоративні фонтанчики, водоспади або акваріуми. А також активізуйте зону за допомогою таких талісманів, як моделі вітрильників. Розташовуйте їх таким чином, щоб вони ніби «запливали» в приміщення, приносячи з собою енергію для безперебійних грошових надходжень.
2
Якщо ви хочете активізувати зону слави, що розташовується на півдні, використовуйте в її оформленні якнайбільше відтінків червоного, а також подбайте про яскравому освітленні. Дуже добре, якщо в приміщенні буде знаходитися камін. А ось картини із зображеннями води і акваріуми слід прибрати, оскільки вони гасять чільний елемент зони - вогонь.
3
Щоб активізувати зону любові, що знаходиться на південному заході житла, розмістіть в ній композицію з каменів або кристалів. Освітите цю зону торшерами з кришталевими підвісками або світильниками з абажурами, виконаними в рожевих тонах. На стіну рекомендується повісити фотографію, на якій відображені ви зі своєю другою половиною. Якнайчастіше забирайтеся в зоні любові і ні в якому разі не влаштовуйте завалів з речей.
4
Для активації зони творчості, розташованої на заході, повісьте повітряні дзвіночки з трубочками, які називають «музикою вітру». Розташуйте в цьому секторі вироби, виготовлені своїми руками. В один з кутів помістіть магніт, перев'язаний червоною стрічкою. А також сприятливий вплив надаватимуть такі талісмани, як нецке, підкови і картини із зображеннями снігових гір.
5
Якщо ви хочете активізувати зону допомоги та подорожей, що розташовується на північному заході, розташуйте в ній портрети або фотографії людей, які ви вважаєте своїми наставниками. Саме в цій зоні рекомендується поставити телефон і облаштувати затишний куточок для спілкування з гостями. Посприяти хорошим подорожам допоможуть картини або фотошпалери із зображеннями краєвидів.
6
Активізуйте зону кар'єри, що знаходиться на півночі, розташувавши в ній комп'ютер, факс та іншу оргтехніку. В обробці використовуйте жовті й зелені відтінки. Робочий стіл освітите яскравою лампою. Сприятливо впливають на кар'єру великі дзеркала, акваріуми з золотими рибками і картини із зображеннями водоспадів і річкових пейзажів.
7
Зону знань, розташовану на північному сході, активізуйте за допомогою книжкових стелажів, керамічних прикрас і підсвічників. Оформляйте приміщення в червоні або жовті кольори. Вони сприяють самовдосконаленню і сприйняття нової інформації.
8
Для активації зони родини, що розташовується на сході, використовуйте при обробці блакитні, сірі і зелені відтінки. Поставте статуетки драконів. Ці істоти протегують схід і охороняють спокій. Зміцнити енергію сімейної зони можна за допомогою кімнатних рослин і дзеркал.