Як фарбувати нарощене волосся.

Жінці властиво змінюватися. Сьогодні вона хоче бути пекучою брюнеткою, завтра - ніжною блондинкою, а післязавтра - засліплювати погляди оточуючих довгими рудими локонами. Якщо колір волосся легко поміняти за допомогою спеціальних фарб, тоніків і шампунів, як бути з довжиною зачіски? На допомогу дамам з короткими стрижками приходить дуже популярна на сьогоднішній день процедура - нарощування волосся. Нарощені пасма, до великої радості представниць прекрасної статі, теж можна фарбувати.
Інструкція
1
Вибирайте для фарбування нарощеного волосся тільки засіб, зміст оксиданта в якому не перевищує 6%.
2
Щоб уникнути розбіжності у відтінках своїх і нарощених волосся, краще забарвити штучні локони до самої процедури їх нарощування. Отримавши результат на штучних пасмах, вам буде простіше підібрати правильне утримання барвника і оксиданта в складі засоби для фарбування власного волосся.
3
Віддайте перевагу різним шампуням і тонуючим засобам для фарбування волосся, ніж фарбі. Спершу випробуйте вибраний засіб на маленькій пасма, щоб оцінити результат. Якщо вийшов колір вам сподобається, сміливо приступайте до фарбування решти нарощеного волосся. Після використання оттеночного шампуню не забудьте нанести на волосся лікувальний бальзам.
4
Якщо ви вирішили змінити колір нарощеного волосся за допомогою фарби, використовуйте для цього тільки якісні професійні засоби, придбати які можна в спеціалізованих салонах або перукарень.
5
Намагайтеся уникати кардинальної зміни кольору нарощених пасом, інакше вийшов результат може сильно вас засмутити. Тому приймайте рішення про глибину кольору «нових» волосся ще до їх нарощування.
6
Перед фарбуванням відокремте штучні пасма від натуральних. Потім нанесіть на своє волосся склад для фарбування і залиште його на них протягом 5-20 хвилин. Час очікування залежить від типу фарби. Далі розподіліть засіб для фарбування по довжині нарощеного волосся. Намагайтеся, щоб фарба не потрапила на місця кріплення штучних пасом.
7
Після часу, необхідного для отримання бажаного відтінку нарощеного волосся, ретельно промийте їх, уникаючи сплутування пасом. Потім нанесіть на локони бальзам-закріплювач кольору і знову ретельно промийте волосся.
8
Після фарбування нарощеного волосся обов'язково користуйтеся різними засобами для подержания їх відтінку.
Зверніть увагу
Забарвлювати можна тільки якісні нарощене волосся.