Як робити європейський манікюр.

Гарний манікюр сьогодні - візитна картка не тільки жінок, але й чоловіків. Останнім часом все більшою популярністю серед населення користується європейський манікюр, так як є максимально безпечним. Під час процедури не використовуються гострі предмети, а кутикула не береться під обрізку. Причому зробити європейський манікюр можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • - м'який рушник або серветка;
  • - універсальна пилка для нігтів;
  • - апельсинова паличка для видалення кутикули;
  • - засіб для пом'якшення та видалення кутикули ;
  • - поживне масло або крем для нігтів.
Інструкція
1
Перш ніж приступити безпосередньо до процедури європейського манікюру, необхідно видалити залишки лаку на нігтях. Змочіть косметичний або ватяний тампон в рідині для зняття лаку, прикладіть його до нігтя на пару секунд і зітріть лак. Рідина не повинна містити в своєму складі ацетон, так як він знімає з нігтя жирові компоненти, внаслідок цього нігті стають ламкими.
2
Потім за допомогою скляної пилочки надайте нігтям потрібну форму. Про металевих абразивних пилка слід зовсім забути, вони мають шкідливий вплив на нігтьові пластини, травмують і дряпають їх, від чого в подальшому і відбувається розшарування. Підпилюйте нігті тільки в одну сторону, у напрямку від центру до краю.
3
Надайте блиск нігтям за допомогою полірувальних пилок, які продаються в комплекті. Кожна сторона пронумерована, показуючи етап полірування. Пилку з грубим напиленням використовуйте вкрай обережно, якщо нігтьова пластина в поперечних або поздовжніх борозенках. Рекомендується шліфувати нігті не частіше одного разу на шість місяців, поки повністю не зміниться пластина (інакше вона може потоншати).
4
Наступний етап європейського манікюру - видалення кутикули. Нанесіть на шкірку, прилеглу до нігтя спеціальний засіб для розм'якшення і видалення кутикули, потримайте дві-три хвилини. У його основу входять фруктові кислоти, які полегшують роботу видалення відмерлих клітин шкіри. Бажано, щоб до складу також входили протизапальні компоненти, наприклад, екстракт ромашки або масло чайного дерева.
5
Потім за допомогою палички, виготовленої з деревини апельсинового дерева, обережно нахиліть кутикулу. Намагайтеся при цьому не натискати на нігтьову пластину. Враховуючи ступінь щільності і м'якості апельсинової палички, ніготь від неї не розщеплюється і не травмується. Тому такий інструмент для манікюру не випадково рекомендують використовувати.
6
Візьміть м'яку чисту серветку і видаліть залишки кошти, нанесеного на кутикулу. Втирайте масажними рухами в нігті і область кутикули поживне масло. За бажанням можна покрити нігті кольоровим або безбарвним лікувальним лаком.