Як розтягнути тісне взуття.

Навряд чи знайдеться така людина, яка за все своє життя жодного разу не стикався з проблемою незручного взуття. Часто трапляється таке, що в процесі примірки взуття здається дуже навіть комфортною, але вже через кілька годин безперервної шкарпетки вона чомусь стає тісною, починає натирати і муляти ноги. Щоб не відмовлятися від пари вже улюблених туфель або чобіт, спробуйте розтягнути їх самі, не виходячи з дому. Існує декілька способів розтяжки тісного взуття.
Інструкція
1
Змочіть внутрішню поверхню туфель, чобіт або будь-який інший тісного взуття спиртом або звичайної горілкою. Одягніть взуття на ноги і протріть цієї ж рідиною її зовнішню поверхню. Погуляйте в «проспіртованою» взуття по квартирі 2-3 години. Така процедура розтягне ваші туфлі до потрібного розміру і зробить жорсткі її частини більш м'якими.
2
Якщо ви затятий противник алкоголю, а наявність в будинку спирту або горілки для вас просто неприйнятно, спробуйте розтягнути тісне взуття іншим способом. Надіньте на ноги, змочені в гарячій воді, вовняні шкарпетки, потім - що не підходять вам за розміром туфлі. Походивши в такому «вбранні» по квартирі деякий час, ви досягнете того, що взуття прийме форму вашої ноги і перестане тиснути.
3
Опустіть тісне взуття в посудину з окропом хвилин на п'ять. Потім дістаньте її, злийте зайву воду, почекайте, поки взуття трохи охолоне, надіньте її та розношуйте до повного висихання. Таке агресивну дію здатна витримати тільки взуття з натуральної шкіри. На туфлях, виготовлених з інших матеріалів, в результаті подібної процедури можуть з'явитися розлучення.
4
Наповніть тісне взуття змоченими у воді газетами і залиште її в такому стані до повного висихання паперу. Не здумайте ставити туфлі на батарею, інакше вони деформуються, покриються буграми, а отже, втратять свою привабливість.
5
Щоб жорсткі задники нових, ще не розношені туфель НЕ муляли ваші ноги, протріть їх вологим милом, свічкою або спиртом.
6
Розтягнути тісне взуття ви можете також за допомогою спеціального спрея, придбати який можна в будь-якому взуттєвому магазині. Нанесіть його і на внутрішню, і на зовнішню поверхню туфель і походіть в обробленої взуття по квартирі протягом 2-3 годин.