Як надіти чохли на сидіння авто. Як надіти чохли не знімаючи сидінь.

Щоб змінити інтер'єр автомобіля зазвичай починають з придбання чохлів на сидіння і рульове колесо. Крім того, чохли несуть і практичну функцію - захищають матеріал сидінь від витирання та забруднень. Та й очистити забруднені сидінні набагато важче, ніж зняти і випрати чохол.
Інструкція
1
При придбанні чохлів зверніть увагу не тільки на їх забарвлення і естетичну сумісність з іншими деталями інтер'єру салону. Виберіть моделі, виготовлені з стійкою до стирання і щільної тканини. Якщо вибирати їх тільки по цьому показнику, ідеальний варіант - шкіряні. При наявності фінансових можливостей, придбайте чохли з підігрівом. Як правило, вони робляться тільки з якісних матеріалів.
2
При бажанні мати ексклюзивні чохли, яких немає ні у кого, зробіть замовлення в ательє. При цьому максимально детально розкажіть про те, що ви хочете і домовтеся про вартість. При отриманні замовлення перевірте виконану роботу по всіх обумовленим пунктам.
3
Безпосередньо перед надяганням чохлів розкладіть їх на столі і перевірте матеріал виготовлення затяжок. Якщо він неміцний, приберіть і вставте замість них риболовну мотузку, провід в вінілової оплетке або будь-яку іншу міцну тасьму. Після того як ви її затягнете вона рівномірно розподілить зусилля по чохлу і захистить матеріал від розривів. Тесемку, що йде по краях чохлів, замініть капроновим шнуром.
4
Зніміть сидіння з автомобіля. Перед цим уважно прочитайте інструкцію, щоб дотримати конструктивні тонкощі і уникнути колізій. Якщо сидіння закріплені без вишукувань, просто відверніть кріпильні болти або гайки. На зняті сидіння надіньте чохли, затягніть раніше встановлені затяжки так, щоб чохли не ковзали. Самі затяжки зав'яжіть в міцний вузол і поставте сидіння назад.
5
При бажанні, чохли можна надіти і без демонтажу сидінь. Але врахуйте, що, швидше за все, якісно обтягнути крісла не вийде. Після установки чохлів вони будуть ковзати по сидінню, з'їжджати і самостійно зніматися, що призведе до передчасної втрати їх охайного зовнішнього вигляду.