Як зробити будинок чистим. Як сдедать затишним і чистим будинок.

Чистий і затишний будинок - це запорука успіху, здоров'я і гарного настрою. Для того щоб підтримувати чистоту в приміщенні потрібно не тільки не смітити, а й регулярно проводити прибирання. Адже тільки від правильно проведеної чистки кімнат залежатиме успіх прибирання всього будинку.
Інструкція
1
Провітріть приміщення, яке ви збираєтеся прибирати. Це дозволить наповнити кімнату чистим і свіжим повітрям.
2
Приберіть все сміття з підлоги, столу і стільців. Підлоги найкраще промити з миючим засобом, а килими і паласи - пропилесіть.
3
Промийте всі підвіконня і ретельно вимийте всі стекла і дзеркала. Скористайтеся або купівельними миючим засобом, або приготуйте розчин для стекол самостійно. Для цього змішайте півсклянки звичайного нашатирного спирту з двома склянками білого оцту, додайте до цього дві столові ложки кукурудзяного крохмалю і розведіть отриману суміш в трьох літрах води.
4
Витріть вологою ганчірочкою всю пил з поличок, тумбочок і інших предметів. Щоб витерти телевізор, використовуйте суху тканинну серветку.
5
Зніміть пилові штори і тюль і покладіть їх у прання, а на їх місце повісьте нові.
6
Акуратно протріть люстри в приміщенні, щоб на них не накопичувалася пил. Для цього найкраще використовувати звичайний мильний розчин.
7
Зберіть в будинку всі брудні речі і покладіть їх у кошик для білизни. Тільки не залишайте їх там надовго, а відразу ж як з'явиться вільний час - виперіть.
8
Вибийте все покривала і накидки, а оббивку дивана і крісел - пропилесосьте, використовуючи спеціальну насадку.
9
Вимийте всю брудний посуд на кухні і розставте її на свої місця. Промийте холодильник і газову плиту і не забудьте прочистити раковину. Кухонну витяжку очистіть від жиру за допомогою губки, просоченої в білому оцті.
10
Огляньте всі кімнатні рослини, протріть горщики і листя квітів. Сухі і вже готові опасть листя і квіти відразу ж видаліть, а не чекайте, поки вони опаде самі і розлетяться по всій кімнаті.
Корисна порада
Обов'язково під час прибирання надягайте рукавички для того, щоб хімічні чистячі засоби не потрапляли на шкіру рук.