Як замовити електронний квиток на літак.

Електронний квиток на будь-який рейс можна замовити самостійно на сайті потрібної авіакомпанії. Ця процедура не займає багато часу і дозволяє уникнути витрат, пов'язаних з оформленням квитка через посередників або в офісі авіакомпанії.
Інструкція
1
Виберіть авіакомпанію, послугами якої ви хочете скористатися. Введіть в пошуковику її назву і зайдіть на офіційний сайт.
2
Знайдіть на сайті авіакомпанії розділ онлайн-бронювання квитків. Задайте умови пошуку місць на потрібний вам рейс. Для цього введіть у відповідні поля аеропорт вильоту, аеропорт прильоту, дату (і дату зворотного рейсу, якщо ви купуєте квиток в обидва кінці) і кількість пасажирів, на яких ви збираєтеся купити квиток. Зверніть увагу, що на дітей до двох років квиток не оформляється, але вказати маля обов'язково, дані про дитину будуть вказані в електронній маршрут-квитанції, без неї на рейс не зареєструють.
3
Оберіть зручний рейс. Зверніть увагу, що компанії пишуть ціну квитка по-різному: деякі відразу вказують вартість з паливним збором, інші ж додають його на стадії оплати. Приступайте до оформлення квитків, система може попросити вас зареєструватися або викупити квитки як гість.
4
Введіть імена та прізвища пасажирів, їх паспортні дані, адреси, телефони та адресу електронної пошти, яка буде використана для підтвердження бронювання та факту оплати.
5
Виберіть спосіб оплати квитків. Авіакомпанії надають можливість заплатити за квиток за допомогою банківської карти, терміналів оплати (наприклад, QIWI), електронних платіжних систем (WebMoney або Яндекс.Деньги) або в салонах зв'язку (Евросеть або Зв'язковий). Пам'ятайте, що резервування квитків здійснюється на строк від трьох годин до трьох діб - якщо протягом зазначеного терміну оплата не буде зроблена, бронь буде знята. При оплаті карткою введіть її дані у відповідні поля. Система зажадає вказати код безпеки, надрукувати на карті із зворотного боку, або ввести кодове слово з картинки. При оплаті в салонах зв'язку або з терміналу введіть номер броні.
6
Повірте e-mail, на нього прийде лист з електронним квитком або маршрут-квитанцією. Роздрукуйте документ, пред'явіть його співробітникові аеропорту при реєстрації на рейс.