Як досягти впевненості. Чому не буде скромним.

Дуже багатьом людям не вистачає впевненості в собі, у своїх силах. Сором'язливість, страх підійти до вподобаної людини, боязнь у когось щось спитати - невпевненість проявляє себе в самих різних обличчях. Але її можна подолати, шляхом виконання спеціальних вправ.
Інструкція
1
Якщо якась дія викликає у вас боязкість і невпевненість, спробуйте наступну вправу. Уявіть найгірше, що може статися в тому випадку, якщо ви зважитеся це зробити. Наприклад, ви хочете підійти до вподобаного вам людині, але боїтеся. Що буде гіршим варіантом? Він відмовить вам у взаємності або навіть посміється над вами. Переживете ви це? Напевно. Зате ви отримуєте чудовий шанс для знайомства, якого не буде, якщо ви здрейфите. Уявіть, що ви вже програли - у вас більше немає ніяких надій, ви нічого не втрачаєте. Знаючи це, просто підійдіть і познайомтеся.
2
Однією з найпоширеніших причин для невпевненості в собі є невдоволення власною зовнішністю. При цьому зазвичай страхи сильно перебільшені, і реально ніяких приводів для занепокоєння немає. Лікувати цей страх можна двома прямо протилежними способами. Перший збігається з вищезазначеним сценарієм - погодитеся з тим, що ви жахливо потворні і цього вже не змінити. А значить, нехай вас приймають таким, яким ви є. Зрештою, головне в людині не зовнішність, а душа. Не намагайтеся нічого приховувати, навпаки, спілкуйтеся з гордо піднятою головою - нехай усі бачать ваше потворність. Ті, кому вас не зрозуміти, відвернуться від вас - але вони вам і не потрібні. Залишаться тільки ті, хто близький вам по духу.
3
Другий варіант полягає в тому, що ви відмовляєтеся вважати себе негарним людиною, хто б що не говорив. Ви красиві, стильні, привабливі ... Якщо хтось цього не розуміє, це його проблеми. Чи не переконуйте себе в тому, що ви гарні - просто знайте це, відчувайте кожною клітинкою тіла. Весь секрет у тому, що ви, відчуваючи себе красивою людиною, реально будете ставати красивіше.
4
Не менш важливою причиною невпевненості в собі є банальна відсутність енергії. Вольова людина, як правило, сповнений енергії, вона буквально ллється з нього. Силу людини можна визначити по його погляду - більш слабкий першим відведе очі. Накопичити силу можна як за допомогою енергетичних вправ (про них можна почитати в інтернеті), так і за допомогою психологічного тренінгу.
5
Дуже хорошим способом стати сильніше є ототожнення себе з «тотемним» тваринам. Виберіть привабливе для вас сильна тварина - тигра, ведмедя, вовка ... Після чого, йдучи по місту, спробуйте ототожнити себе з ним. Відчуєте його силу, спокійну, неквапливу, сповнену величі ходу. Не наслідуйте хижакові зовні, все має відбуватися тільки у вашій свідомості. Зовні ви повинні залишатися самим звичайним людиною. Але якщо ви будете регулярно практикувати цю техніку, то через якийсь час помітите відбуваються з вами зміни. Ви дійсно станете сильніше, ваша сила почне вихлюпуватися назовні, проявляючись у ваших рухах, погляді, голосі. При цьому багато чого з того, що вас лякало, здасться вам просто смішним.
6
Хорошим вправою є проживання перед сном, вже лежачи в ліжку, складних для вас ситуацій. Намагайтеся відчути їх якомога гостріше, прокручивайте їх раз за разом у свідомості, позбавляючись від негативних емоцій, культивуючи почуття сили і впевненості в собі. Цим способом користуються багато спортсменів, подумки репетируючи складні елементи виступу. Як результат, їх показники значно поліпшуються.
7
Ніколи і ні у кого не йдіть на поводу. Пам'ятайте про те, що в цьому світі все засновано на центрах сили: слабші обертаються довкола сильніших. Навчіться говорити «ні», якщо вам не хочеться виконувати чиєсь прохання. Як результат, ви станете помітно сильніше. Невміння сказати «ні» в потрібний момент є ознакою слабкості. Не шукайте собі кумирів, не слідуйте сліпо за авторитетами. Майте про все власну думку, і люди почнуть до вас тягнутися. Так і має бути - ви стаєте центром сили, і люди починають обертатися навколо вас ...