Як оплатити авіаквиток картою.

Для того щоб купити авіаквитки через інтернет за допомогою пластикової карти, необхідно переконатися, що на ній достатньо коштів для оплати вартості квитків, і ввести дані карти у відповідні поля.
Інструкція
1
Виберіть авіакомпанію, на рейс якої ви хотіли б придбати квиток. Задайте дату і умови пошуку місць на рейс, виберіть необхідний переліт.
2
Введіть у спеціальні вікна дані про всі пасажирах, на яких ви набуваєте квиток. Коли вся необхідна інформація буде внесена, переходите до процедури оплати електронного авіаквитка.
3
Вкажіть ім'я та прізвище власника карти в спеціальні вікна на сторінці оплати квитка так, як вони надруковані на карті. Використовуйте тільки латинські літери. Поруч з цими віконечками ви побачите зразок написання, наприклад, всі букви заголовні. Вкажіть номер телефону для зв'язку, якщо він виділений в особливе вікно.
4
Виберіть в спеціальному вікні тип платіжної системи, в рамках якої випущена ваша банківська карта, наприклад, Visa, MasterCard, American Express, Diners Club або не дуже поширена Japan Credit Bureau. Пам'ятайте, що карти Visa Electron не дозволяють здійснити платіж.
5
Введіть номер вашої банківської карти, він надрукований опуклим шрифтом на лицьовій стороні пластикової карти і складається з шістнадцяти цифр. Не використовуйте в написанні прогалини. Вкажіть термін закінчення дії картки, він вказаний відразу під прізвищем власника. Зазвичай система дозволяє вибрати номер місяця та року в виїжджаючих меню.
6
Вкажіть код безпеки CVC2 (СVV2). Це три цифри, які надруковані на звороті пластикової карти друкарським способом, вони можуть мати зворотний нахил. Іншим способом забезпечення безпеки може бути мінливий код, який необхідно вбити в відповідне віконце або смс-повідомлення з паролем. Після цього натисніть кнопку «Сплатити».
7
Перевірте електронну пошту, на неї прийде підтвердження факту оплати та електронна маршрут-квитанція, яку необхідно роздрукувати та пред'явити при реєстрації на рейс.