Як відкрити філію. Як відкрити будівельну фірму.

Відповідно до цивільного законодавства Російської Федерації, філія - це відокремлений підрозділ юридичної особи, розташований поза місцем його знаходження та здійснює його функції (частково або повністю). Відкриття філії - процес досить складний, що включає в себе підготовку документів, реєстрацію, найм персоналу і "вбудовування" філії в структуру бізнесу в цілому.
Інструкція
1
Відкриття філії компанії вигідно тим, що сам по собі філія є хіба маленьку повноцінну компанію з уже виробленими корпоративними правилами (такими ж, як в головній компанії). Завдяки філіальної мережі компанії швидше розвиваються, філіями легше управляти. Зазвичай створення філії компанії відбувається так: спочатку необхідно знайти офіс і персонал для нього, потім пройти всі реєстраційні формальності і "вбудувати" його в бізнес.
2
Якщо з офісом філії проблем зазвичай не виникає, оскільки філії відкриваються в певних місцях (містах, країнах) з виявленим високим потенціалом розвитку організацій даної сфери, то до персоналу філії нерідко пред'являються занижені вимоги. Це призводить до того, що філія працює гірше, ніж головна компанія, крім того, в ньому висока текучка кадрів, оскільки доводиться весь час звільняти невідповідних співробітників. Щоб цього не відбувалося, варто більше часу приділяти підбору персоналу для філії і не брати випадкових людей за принципом "хтось же повинен тут працювати". При початку роботи філії компетентність співробітників та їх бажання працювати і розвиватися грає ключову роль.
3
Реєстрація філії компанії і його постановки на податковий облік потрібно наступні документи: 1. свідоцтво про державну реєстрацію головний компаніі.2. установчі документи головної компанії, протоколи та зміни до нім.3. свідоцтво про постановку на податковий облік головного компаніі.4. рішення про створення філії та призначення його керівника, положення про філіале.5. довіреність на керівника філіала.6. документи на офіс філії (договір оренди) .7. лист про облік в головній компанії в ЕГРПО (коди статистики) .Всі ці документи подаються в ИФНС №46. Реєстрація повинна проводитися не довше 7 днів.
4
Після реєстрації необхідно відкрити рахунок для філії та виготовити печатку. Головна компанія несе абсолютну відповідальність за діяльність своєї філії. Необхідно "вбудувати" філія в структуру бізнесу: визначити його задачі, ввести в курс справи персонал, налагодити його фінансовий контроль головною компанією.