Як малювати осінні гриби.

Більшість грибів збирають в серпні-вересні місяці. До них відносяться опеньки, грузді, моховики, білий гриб, сироїжка, підберезник та інші. Кожен з них вважається осіннім і кожен з них нескладно зафіксувати на листку паперу.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу і розташуйте його вертикально, якщо ви будите малювати один гриб. Зробіть легкий начерк, намітивши його обриси і розташувавши композиційно в листі.
2
В природі мало де зустрінеш правильні геометричні форми, тому нічого страшного, якщо десь в малюнку ви не досягнете точності. Почніть малюнок з капелюшка. Для цього проведіть у верхній частині аркуша дугу, а потім з'єднайте її кінці прямою лінією. Далі надайте капелюшку характерні риси того чи іншого гриба, який збираєтеся зображати, нарощуючи її або звужуючи - загнуті або хвилясті краю, більш висока капелюшок та інше.
3
Від нижнього краю капелюшки, з її центру, проведіть вертикальну лінію до нижнього краю листа. Потім відкладіть від її середини в різні боки однакові відрізки і від їх кінців проведіть лінії, паралельні центральною. Обмежте ніжку гриба з низу. Потім додайте їй характерну форму мальованої гриба - зробіть потовщення або звуження.
4
Потім придумайте і намалюйте фон. Це може бути осіння трава або стіл, на якому лежить гриб, або що-небудь інше. Саме фон підкреслить назва вашого малюнка - осінні гриби. Можете на капелюшку намалювати невеликий осінній листочок, що буде виглядати дуже зворушливо. Ластиком зітріть непотрібні і допоміжні лінії. Приготуйте матеріали для роботи в кольорі. Це можуть бути фарби, крейди, кольорові олівці та інше.
5
Заповнювати малюнок кольором почніть з фону. Потім переходите до самого грибу, розфарбовуючи його зверху вниз. Штрихи і мазки намагайтеся накладати за формою. Для гриба використовуйте різні кольори, що підходять до його сімейству, але в основі - це охра, жовтий, білий, темно-коричневий - змішуйте їх між собою, не використовуйте в чистому вигляді. Яскравіше і чіткіше виділіть перший план малюнка, що додасть об'єму і глибини. Осінній гриб готовий!