Як засипати порошок в пральну машину. відділи для порошку в пральній машині.

Автоматична пральна машина стала невід'ємною частиною практично кожного будинку. Вона дозволяє сучасним господиням значно економити свій час і сили. Однак цей предмет побутової техніки вимагає до себе дбайливого ставлення та правильного догляду. Для того щоб ваша машина прала якісно і пропрацювала довго, необхідно дотримуватися деяких простих правил.
Інструкція
1
Основна вимога до прального порошку, який ви використовуєте, - він повинен бути призначений строго для автоматичних пральних машин. Якщо ви будете регулярно засипати в свою машину миючі засоби для ручного прання, з часом вона може вийти з ладу. Це відбувається тому, що порошки для ручного прання відрізняються підвищеним піноутворенням. Піна, яку вони створюють, потрапляє на двигун і інші важливі елементи пральної машини, що призводить до їх поломки.
2
Іншим суттєвим моментом є кількість порошку, яке потрібно засипати для того, щоб ваша прання дала найбільший ефект. Перш ніж зробити вибір, уважно вивчіть рекомендації на упаковці з миючим засобом та інструкції з експлуатації пральної машини. Це допоможе підібрати оптимальну дозу порошку. Крім цього, пам'ятайте, що якщо вода жорстка, прального порошку потрібно засипати трохи більше, а якщо м'яка - поменше.
3
Традиційно пральні машини мають кілька відсіків для порошку, відбілювача і кондиціонера. Кількість цих відділів може варіюватися у різних моделей і виробників. Для того щоб зрозуміти, яке з коштів поміщається в осередку, необхідно вивчити інструкцію з експлуатації до вашої машини.
4
Дуже часто у господинь виникає питання, чи можна засипати миючий засіб прямо в барабан. Більшість виробників робити це не рекомендують, оскільки відбілюючі гранули порошку в нерозбавленому вигляді можуть залишити плями на одязі. Однак якщо інструкція до машини передбачає такої спосіб (зазвичай це старі моделі з вертикальним завантаженням), тоді можна додати миючий засіб прямо в барабан. Крім того, деякі види дитячих пральних порошків також закладаються в машину разом з білизною. Про це можна прочитати в інструкціях до таких миючих засобів. Дотримуючись цих правил, ви зможете не тільки якісно відіпрати речі, але й уберегти пральну машину від поломок.