Як лікувати лишай маззю.

Позбавляємо вважається ціла група дерматологічних захворювань різного походження. Так що про лікування чим би то не було можна говорити лише після того, як стане відома причина хвороби. Тому для початку зверніться до фахівця і пройдіть обстеження.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що метод лікування лишаю залежить не тільки від його виду, але також і від тих факторів, що призвели до появи хвороби. Без втручання може з часом зникнути тільки рожевий лишай, решта ж різновиду зажадають відвідин дерматолога.
2
Тепер докладніше про лікування рожевого лишаю. Для прискорення процесу одужання від пацієнта потрібно виконання деяких умов. По-перше, доведеться обмежити час перебування під сонцем, замінити синтетичний одяг бавовняної, а для гігієни застосовувати лише м'які гіпоалергенні косметичні засоби. Вогнища виникнення такого позбавляючи необхідно кілька разів на день змочувати яблучним оцтом. Замість нього можна використовувати масло звіробою, обліпихи або шипшини.
3
При стригучий лишай знадобиться застосування прітівогрібкових препаратів. Їх вправі призначити лише лікар, тому не купуйте самостійно будь-які кошти, так ви можете тільки погіршити свій стан. Крім того, є народний рецепт лікування хвороби в домашніх умовах: вогнища лишаю слід прісушівался розчином йоду. На ніч можна наносити на них сірчано-дьогтьову мазь або саліцилову кислоту.
4
Особливу увагу буде потрібно приділяти лікуванню лускатого лишаю. Проблема в тому, що високий ризик виникнення рецидивів після загоєння вогнищ запалення. Допомогти в боротьбі з таким видом захворювання можуть численні протигрибкові препарати, в тому числі і мазі. Профілактика лускатого позбавляючи полягатиме лише в дотриманні правил гігієни.
5
Лікування оперізувального лишаю повинно проводитися строго за приписами лікаря-дерматолога. Воно може полягати в проведенні фізіотерапевтичних процедур, прийомі антибіотиків (якщо виникли бактеріальні ускладнення), використанні ін'єкцій імуноглобуліну (якщо спостерігається імунодефіцит). Лікування червоного плоского позбавляючи не вимагає настільки складних маніпуляцій, фахівець призначить курс вітамінів і ультрафіолетової терапії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nep-3oIuVXI