Як поводитися з цінними паперами.

Робота з акціями та іншими цінними паперами - заняття, що вимагає певних знань, досвіду та відповідної кваліфікації. Ефективна інвестиційна діяльність передбачає, що ви розбираєтеся в процесах, що стоять за зміною вартості цінних паперів, і можете приймати грамотні, виважені рішення в умовах високого фінансового ризику і браку інформації.
Інструкція
1
Визначте для себе, наскільки важливо для вас самостійно розбиратися в операціях з цінними паперами і приймати рішення про їх купівлю або продаж. Така діяльність не терпить дилетантської до себе ставлення; в іншому випадку ви можете не тільки не отримати очікуваного прибутку від операцій з так званими портфельними активами, але і втратити значну частку інвестованих коштів.
2
Прийнявши рішення навчитися управляти цінними паперами, приділіть час навчання основам інвестиційної діяльності. Підберіть відповідну літературу, візьміть за правило знайомитися з професійними періодичними виданнями, які висвітлюють біржову діяльність.
3
Підпишіться на аналітичні огляди солідних і мають позитивну репутацію брокерських компаній. Навіть якщо ви не станете кваліфікованим інвестором, то отримаєте загальне уявлення про процеси ціноутворення на ринку паперових активів і фактори, що впливають на їх вартість.
4
Якщо ви вирішите зробити операції з цінними паперами своєї основної професійною діяльністю, отримаєте більш глибокі знання. Для цього виберіть у своєму місті семінари, які проводять з метою навчання великі інвестиційні та брокерські компанії. Це можуть бути і очні заняття, та віддалене навчання за допомогою вебінарів. Така планомірна робота з самоосвіти дозволить вам освоїти професію біржового гравця (трейдера).
5
Якщо ж ви маєте в своєму розпорядженні цінними паперами або вільними коштами для їх покупки, але не хочете витрачати час на навчання, вникаючи в деталі біржових процесів, доручіть управління паперовими активами серйозної організації, що надає посередницькі послуги на ринку цінних паперів. Керуюча компанія, з якою ви укладете договір, зможе забезпечити таке поводження з вашими активами, яке дозволить отримати досить високу прибутковість при оптимальному рівні фінансового ризику.