Як відновити файли з пошкодженого жорсткого диска.

Для відновлення видалених даних з жорсткого диска існує безліч програм. При роботі з пошкодженими вінчестерами необхідно використовувати вузькоспеціалізовані програми.
Вам знадобиться
  • - PC Inspector;
  • - Dr. Web LiveUSB.
Інструкція
1
Коли ви маєте справу з пошкодженим жорстким диском, який не визначається операційною системою, необхідно використовувати спеціальні утиліти. В даному випадку вам потрібно запустити комп'ютер в DOS-режимі. Скачайте з сайту http://www.pcinspector.de/default.htm програму PC Inspector. Вона розповсюджується безкоштовно, тому у вас не виникне труднощів з її активацією.
2
Створіть завантажувальний диск або USB-накопичувач, щоб отримати можливість запустити програму до входу в операційну систему. Можна використовувати готову утиліту, наприклад Dr. Web LiveUSB, додавши до неї потрібну вам програму. Вставте створений DVD-диск в привід або підключіть флешку до порту USB. Увімкніть комп'ютер і утримуйте кнопку F8.
3
Оберіть потрібний пристрій в розпочатому завантажувальному меню. Запустіть програму PC Inspector. Виберіть потрібний вам пункт в меню швидкого запуску. Враховуючи той факт, що ви працюєте з пошкодженим жорстким диском, краще використовуйте параметр Find Logical Drive, який розташований в розділі Find Lost Drive. Це дозволить вам витягти інформацію з втраченого розділу диска.
4
Дочекайтеся завершення сканування вінчестера. Виберіть потрібний вам розділ. В даному випадку необхідно орієнтуватися за розмірами раніше існуючих томів. Після відновлення розділу ви можете запустити операційну систему Windows і продовжити роботу з жорстким диском.
5
Якщо вам необхідно відновити загублені файли, то відкрийте меню Select Local Drive, розташоване в графі Recover deleted files. Виберіть потрібний розділ диска та натисніть кнопку Scan Drive. Через деякий час вам буде запропонований список файлів, які можуть бути успішно відновлені. Збережіть їх, використовуючи для цього інший розділ жорсткого диска.