Як проїжджати лежачого поліцейського.

У великих містах дуже багато лежачих поліцейських, тому водіям доводиться стикатися з ними регулярно. Однак навіть ті, хто провів за кермом не один рік, не завжди знають, як правильно подолати цю перешкоду.
Інструкція
1
Запам'ятайте одне просте правило: нерівності ніколи не можна проїжджати, натискаючи при цьому на педаль гальма. Це стосується не тільки лежачих поліцейських: правило діє і відносно трамвайних і залізничних колій, великих купин і горбів на дорогах і т.п. Справа в тому, що при гальмуванні пружини підвіски різко стискаються, а навантаження на підвіску збільшується. Якщо ви намагаєтеся гальмувати на лежачому поліцейському, підвіска вашого автомобіля крім звичайної навантаження отримає ще й сильний удар. Якщо це відбудеться всього пару-трійку раз, нічого страшного не буде, проте тим водіям, які звикли гальмувати на лежачих поліцейських, досить скоро доводиться міняти підвіску.
2
Побачивши лежачого поліцейського, розташованого на значній відстані від вашого автомобіля, пригальмуєте, а під'їхавши до перешкоди, відпустіть педаль гальма. Якщо ви будете регулярно їздити по одних і тих же вулицях, то досить швидко запам'ятайте розташування лежачих поліцейських, і будете за звичкою скидати швидкість, під'їжджаючи до них. Опинившись у незнайомому районі, будьте уважні, постарайтеся вчасно помітити перешкоду. Особливо це стосується ситуацій, коли доводиться їхати вночі, в туман або в дощ.
3
Якщо трапилося так, що ви вчасно не помітили лежачого поліцейського і вже під'їжджаєте до нього - постарайтеся хоч трохи скинути швидкість, але обов'язково відпустіть гальма, як тільки під'їдете до перешкоди. По-перше, занадто різке гальмування здатне привести до аварії: водій, який їде за вами, може не встигнути зреагувати. Особливо небезпечно здійснювати подібні маневри взимку, коли гальмівний шлях збільшений. По-друге, підвісці буде завдано набагато менший збиток, якщо ви проїдете перешкоду на великій швидкості, ніж якщо ви спробуєте якомога сильніше натиснути на педаль гальма.
4
Якщо є можливість, лежачого поліцейського слід проїжджати не прямо, а під кутом, щоб знизити навантаження на підвіску до мінімуму. Зрозуміло, такий маневр можливий далеко не завжди, тому це тільки рекомендація, але не керівництво до дії.