Як лікувати запалення жовчного міхура.

Захворювання жовчного міхура можуть провокувати такі чинники, як зловживання спиртними напоями, неправильний режим харчування, часті стреси і т.д. Симптомами захворювання жовчного міхура можуть бути болі у області правого підребер'я, нудота, іноді блювота, при гострому перебігу хвороби може підвищуватися температура тіла. При появі зазначених симптомів, слід вжити термінових заходів.
Вам знадобиться
  • - жовчогінний препарати;
  • - плоди шипшини, трава безсмертника, кукурудзяні рильця;
  • - мінеральна вода: Єсентуки №4 і №17, Нарзан, Боржомі, Славяновская, Смирновська.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно впорядкувати режим харчування, зробивши його п'яти-шестиразовим. Порції при кожному прийомі їжі повинні бути невеликими. Важливо також виключити з меню жирні страви. Замість смажених страв вживати їжу, приготовану на пару, зварену або в міру запечену. Соки бажано замінити морсами, але ягоди для їх приготування не повинні бути занадто кислими. Не пити занадто багато рідини. Не можна вживати важку їжу, наприклад, грибні страви, калорійні кондитерські вироби.
2
У разі появи симптомів гострого запалення жовчного міхура необхідно почати прийом антибіотиків. Конкретний препарат повинен призначити лікар.
3
При хронічному холециститі рекомендується проводити кілька разів на рік курси домашнього лікування, спрямовані на профілактику загострень. В рамках цих курсів потрібно слідувати строгій дієті, вживати ферментні препарати для полегшення роботи підшлункової залози, приймати жовчогінні засоби.
4
В якості жовчогінних препаратів можна вживати такі засоби, як «Аллохол», «Карсил», «Лів 52», «ліобіл» та ін. Добре впливають на роботу жовчного міхура відвари і настої з лікарських рослин. Збори для їх приготування можна придбати в аптеці або ж зробити самостійно. Найпростішим в приготуванні є відвари з однокомпонентних препаратів, наприклад, плодів шипшини, трави безсмертника, кукурудзяних рилець.
5
Два і більше рази на рік рекомендується проводити курси бальнеотерапії. При холециститі застосовують такі різновиди мінеральної води, як Єсентуки №4 і №17, Нарзан, Боржомі, Славяновская, Смирновська. Пити воду слід за 30 хвилин до прийому їжі в теплому вигляді (36-37оС), попередньо відстоявши її, щоб вийшов весь газ. Кратність прийому мінеральної води - не менше трьох разів протягом дня. Довжина одного курсу бальнеотерапії повинна складати 20 днів.
6
Під час загострення хвороби бажано уникати дуже сильних навантажень. При можливості рекомендується виїжджати в санаторії, що спеціалізуються на даному захворюванні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bmYADSY1mO0