Як вилікувати фолікулярну ангіну.

Ангіна - захворювання дуже поширене. Мабуть, її частота і «звичайність» і служать причиною того, що ця недуга часто недооцінюється. А, між тим, щоб уникнути важких ускладнень, які може дати ангіна (тим більше, фолікулярна), лікувати її потрібно грунтовно і серйозно.
Вам знадобиться
  • - жарознижуючі препарати;
  • - календула, ромашка, і т.д.;
  • - харчова сода;
  • - сіль, йод;
  • - люголь;
  • - антибіотики.
Інструкція
1
Дотримуйтесь постільний режим. Особливо це актуально в перші дні, коли тримається висока температура. Це дозволить швидше одужати, знизить ризик появи ускладнень і зменшить ймовірність подальшого поширення захворювання (ангіна - захворювання інфекційне і заразитися надзвичайно легко).
2
Дотримуйтесь заходів безпеки. Хворому виділяється окрема посуд, постільна білизна, рушник і т.д. Посуд потрібно ретельно мити (іноді навіть рекомендують прокип'ятити кілька хвилин). Прати постільну білизну та речі хворого потрібно окремо від усіх інших речей.
3
При температурі більше 38 градусів застосовуйте жарознижувальні препарати (парацетамол, політично суміш і т.д.). Якщо температура менш висока, то активно збивати її до нормальної не слід.
4
Полощіть горло розчинами лікарських препаратів (наприклад, «Хлорофіліпт», «Фурацилин»), відварами трав (календула, ромашка, і т.д.). Часто рекомендується для полоскання горла розчин солі (бажано морської, але підійде і звичайна кухонна) або розчин соди з невеликою кількістю йоду. Полоскання допомагають видалити утворилися на мигдалинах гнійники.
5
Запалені мигдалини зрошуєте лікарськими спреями (такими, як «Інгаліпт» або «Гексорал»). Гарну дію при фолікулярну ангіну надає застосування люголя. Процедуру змазування запалених мигдаликів цим препаратом не всі переносять добре (особливо це стосується дітей). В даний час люголь випускається і у формі спрею, що значно спрощує його застосування.
6
При лікуванні фолікулярної ангіни обов'язково застосування антибіотиків. Їх призначають або у вигляді таблеток, або у вигляді ін'єкцій. В іншому випадку гнійний процес може перейти в хронічну фазу або спровокувати розвиток різних ускладнень (захворювань нирок, суглобів, серця, і т.д.).
7
Не вживайте при ангіні грубу, гостру і дуже гарячу (а вже тим більше, дуже холодну) їжу. Пиття повинне бути теплим і рясним. Найкраще підійдуть чай з лимоном (бажано зелений), соки, настій шипшини або мінеральна вода без газу і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gvj67fNx1K0
Одним з найпоширеніших захворювань вважається ангіна. Саме частота її виникнення служить причиною того, що хвороба не сприймається всерйоз. Щоб уникнути різноманітних ускладнень, варто дуже ретельно підійти до процесу лікування даного захворювання.
Вам знадобиться
  • Різноманітні жарознижуючі лікарські препарати, сода, сіль і йод, трави, антибіотики
Інструкція
1
При перших симптомах фолікулярної ангіни необхідно забезпечити хворому постільний режим. Це особливо важливо в найперші дні, які зазвичай супроводжуються високою температурою. Режим дозволить одужати значно швидше, крім того, можна запобігти розвитку захворювань і поява ускладнень, а також є можливість уникнути зараження оточуючих.
2
Фолікулярна ангіна характеризується тим, що дуже легко передається. З цієї причини для хворого необхідно виділити окремий посуд, білизну та предмети гігієни. Потрібно дуже добре мити посуд, деякі навіть кип'ятять її. Білизна стирається окремо від інших речей.
3
У хворого ангіною, як правило, тримається досить висока температура, якщо вона перевищує позначку в 38оС, обов'язково вживаються ефективні жарознижуючі лікарські препарати. Сюди можна віднести парацетомол, а також спеціальну політично суміш. Лікарі не рекомендують збивати температуру, якщо вона нижче вищевказаної позначки.
4
При фолікулярну ангіну в обов'язковому порядку потрібно здійснювати полоскання горла, використовуючи для цієї мети трави і спеціальні препарати. Відмінно підійде розчин фурациліну, а також «Хлорофіліпт». Не менш ефективно підійде такий склад, як вода, з розмішаної в ній сіллю, содою і йодом. Незалежно від виду, полоскання допоможе швидко видалити гнійники на гландах. Щоб знизити запалення горла, можна зрошувати його спеціальними спреями, ідеально застосовувати розчин люголя.
5
У процесі лікування подібного захворювання в обов'язковому порядку призначаються антибіотики. Вони приймаються у вигляді внутрішньом'язових ін'єкцій або таблеток. Якщо знехтувати подібним радою, процес запалення може швидко перейти в хронічну форму. Що більше страшно, зневага антибіотиками в змозі викликати запальні процеси в суглобах, в нирках, є велика ймовірність розвитку захворювань серця.
6
При ангіні не варто вживати гостру, гарячу, холодну і грубу їжу. Важливо забезпечити постійне і рясне пиття, яке має бути теплим. Тут ідеально підійде чай з лимоном, краще якщо він буде зеленим, різноманітні соки, настій шипшини, багатий вітаміном С, також підійде мінеральна вода, але тільки без газу. Якщо слідувати всім перерахованим вище порад, можна розраховувати на те, що хвороба дуже швидко відступить, а також це ідеальна можливість запобігти розвитку дуже серйозних ускладнень.
Зверніть увагу
Якщо висока температура тримається дуже довго і нічим не збивається, варто обов'язково звернутися до фахівця.
Корисна порада
Для лікування захворювання у дітей замість розчинів і полоскань краще використовувати різні спреї, вони переносяться набагато краще.