Як вибрати dvd-плеєр.

На даний час покупка DVD-плеєра не стає великою проблемою. У багатьох магазинах ви можете знайти великий спектр моделей програвачів, який задовольнить навіть вимогливого покупця. Для того щоб зробити правильну покупку, ви повинні знати основні характеристики DVD-плеєра.
Інструкція
1
Відео формати. Будь-яка модель DVD-програвача повинна відтворювати формати VCD і SVCD - відео, які записані на звичайних CD-дисках. Але зараз такі формати не мають великого поширення, унаслідок поганої якості відео. Більш популярним форматом вважається MPEG-4. Він дозволяє відтворювати якісне відео на CD дисках.
2
Аудіо формати. Більшість моделей програють звичайні CD, mp3 і wma. Але найцікавіша підтримка DVD-Audio і SACD - форматів з високоякісним звуком. Хоча, на практиці ці формати поки ще не отримали широкого розповсюдження, тому що вони вимагають хорошої звуковідтворювальної апаратури.
3
Виходи. DVD-плеєри можуть бути оснащені такими відеовиходами: S-Video, SCART, YcbCr, VGA, RGB, композитний і вихід з прогресивною розгорткою. Для того щоб визначитися з потрібним, необхідно прочитати інструкцію до вашого телевізору. Аудіовиходи: аудіо 5.1, стерео, цифровий і оптичний, вхід для мікрофону і вихід для навушників. Наявність цифрового виходу дозволить домогтися якісного звуку навіть від недорогого DVD-програвача.
4
Захист. DVD-відео може бути захищене від копіювання на відеокасети і забезпечено зональної захистом. Тобто диски, куплені в одному регіоні (наприклад, в Америці), ви не зможете відтворити в іншому (Європі). Тому потрібно перевірити DVD-плеєр на відсутність захисту (в прайсі повинно бути написано «мультизональний»).
5
Додаткові функції. Багато DVD-програвачі можуть відтворювати зображення у форматі JPEG і Kodak Photo CD. Ця функція буде корисна для власників фотоапаратів. Багатьох може порадувати наявність караоке - підключивши мікрофон, ви можете виконувати улюблені пісні.