Як перемістити панель задач в Windows.

Панель завдань в операційних системах сімейства Windows виконує роль багатофункціонального доповнення. З її допомогою можна здійснити швидкий запуск програми, дізнатися поточну дату і час, отримати доступ до важливих розділів системи. Іноді ця панель вимагає переміщення.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows.
Інструкція
1
Насамперед хочеться відзначити випадки, коли панель потрібно перемістити. Користувачеві може візуально не подобатися її розташування, також її переміщення може бути обумовлено малою діагоналлю монітора, наприклад, на ноутбуках і нетбуках. Щоб виконати цю операцію, досить захопити панель лівою кнопкою миші і перетягнути до однієї зі сторін. Сама панель має властивість примагничивается до країв робочого столу.
2
Варто відзначити, що не завжди дана операція проходить легко і просто. При закріпленої панелі виконати цю дію стає неможливим. Для цього необхідно натиснути на вільному місці панелі правою кнопкою миші і вибрати пункт «Закріпити панель завдань».
3
Якщо з яких-небудь причин цього пункту немає, перейдіть до налаштування меню «Пуск». Натисніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Панель завдань» і зніміть позначку з рядка «Закріпити панель завдань». Натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
4
Якщо ви хочете, щоб панель задач автоматично ховалася з екрану, перейдіть до налаштувань меню «Пуск», як робили це в минулому кроці. Поставте відмітку навпроти рядка «Автоматично приховувати панель завдань» і натисніть клавішу Enter.
5
Фахівці з налаштування операційних систем рекомендують примикати панель задач до правої або лівої сторонам робочого столу. Таким чином, ви можете заощадити корисний простір при перегляді і обробці фотографій через графічні редактори або при наборі великої кількості тексту.
6
Для відновлення налаштувань системи за умовчанням, якщо ви цього не можете зробити самостійно, варто скористатися засобом Microsoft Fix it. Щоб завантажити цю програму, необхідно натиснути наступну посилання http://go.microsoft.com/?linkid=9663634. Запустіть виконуваний файл і дотримуйтесь порад майстра відновлення налаштувань.