Як зшити панду.

Серед усіх ведмедів найкрасивішим і незвичайним є панда. Цей ведмедик привертає до себе погляди милою мордочкою і своєї чорно-білим забарвленням. Проте, не дивлячись на свій привабливий вигляд, зустріти вподобану іграшку панди в магазинах вкрай складно. Але не варто засмучуватися, тому що можна самостійно зшити панду, якій зрадіє будь маленька дитина. Крім цього із зшитого ведмедя можна зробити прекрасну игольниц.
Вам знадобиться
  • - голка і нитки;
  • - набивання для іграшок;
  • - чорна і біла тканина;
  • - намистинки або гудзики;
  • - ножиці і циркуль;
  • - картон і пухнаста пряжа білого кольору;
  • - хутро чорного кольору.
Інструкція
1
Накресліть на картоні за допомогою циркуля два однакових кола. Слідкуйте щоб у кола було два діаметра: один зовнішній (він повинен бути набагато більше) і один внутрішній. Виріжте кола, не забувши вирізати і внутрішнє кільце.
2
Складіть обидва шаблону разом і почніть їх обвивати пряжею білого кольору. Робіть ряди рівномірно до тих пір, поки у вас не вийде повністю закрити отвір. Відріжте і акуратно закріпіть нитку.
3
Знайдіть під витками шаблони і строго по їх краях розріжте пряжу. Візьміть окрему нитку і обмотайте її вийшов пучок, акуратно закладаючи її між шаблонами. Зауважте на подвійний вузол і видаліть картонну заготовку. Одержаний помпон білого кольору подровняйте ножицями, щоб всі нитки були однакової довжини.
4
Виріжте з хутра два однакових шматочка довгастої форми. Прикладіть їх до помпонами зверху і пришити. Тепер у вас вийшов білосніжний помпон з чорними вушками. З чорної тканини виріжте два невеликих довгастих овалу і пришити їх як чорних гуртків на тому місці, де у панди знаходяться очі. Зверху на гуртки прикріпіть білі намистини - це будуть очі вашої іграшки. Прикріпіть чорну намистинку або ґудзик в якості носа.
5
Зшийте з чорної тканини чотири довгастих мішечка, які послужать лапами вашому ведмедю. Наповніть їх набиванням і закрийте краю потайними стібками.
6
З білої тканини зшийте тулуб ведмедя. Точно так же набийте його підготовленої набиванням і зашейте краю.
7
Пришийте до тулуба панди на дві лапи з обох сторін. Після цього акуратно прикріпіть з боку передніх лап голову панди.
Зверніть увагу
Під час шиття використовуйте наперсток - це дозволить захистити ваші пальці від випадкових уколів голкою.
Корисна порада
Можна проявити трохи фантазії і пришити до лап круглі коричневі кружечки, які створять враження ступні і пальців панди. При бажанні іграшку можна доповнити різними аксесуарами, наприклад, зшити одяг і капелюшок.