Як вивантажити процес.

Завдання вивантаження процесу в операційній системі Microsoft Windows відноситься до стандартних процедур і може бути вирішена як з використанням графічного інтерфейсу, так і через інтерпретатор команд.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель завдань» для виконання операції вивантаження обраного процесу з пам'яті комп'ютера.
2
Викличте контекстне меню необхідного додатку кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Закрити» або «Вихід».
3
Викличте контекстне меню елемента «Панель завдань» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Запустити диспетчер задач». Альтернативним способом запуску інструменту є одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Shift + Esc.
4
Перейдіть на вкладку «Процеси» діалогового вікна диспетчера і визначте підлягає вивантаженню процес в списку.
5
Викличте контекстне меню вибраного процесу кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Завершити процес».
6
Поверніться до головного меню «Пуск» при неможливості виконання вивантаження обраного процесу або запуску інструменту «Диспетчер завдань» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення альтернативної процедури вивантаження.
7
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і підтвердіть виконання команди запуску інструменту "Командний рядок» натисканням кнопки OK.
8
Введіть значення ім'я_диска: \ tasklist/? для визначення всіх запущених процесів на вибраному диску і знаходження PID необхідного процесу і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.
9
Визначте підлягає вивантаженню процес в списку і запам'ятайте його PID.
10
Введіть значення taskkill/F/IM імя_процесса в текстове поле інтерпретатора команд Windows для вивантаження обраного процесу або скористайтеся синтаксисом taskkill/PID определенный_идентификатор_процесса.
11
Підтвердіть виконання команди вивантаження натисканням функціональної клавіші Enter і ознайомтеся з можливими параметрами команди taskill: -/S - при віддаленому використанні; -/U - при запуску команди з іншим користувачем; -/FI - при необхідності вивантаження всіх процесів та назвати; - T - при необхідності вивантаження всіх підпроцесів; - F - при примусовому видаленні процесу.