Як змінити голос у записі. Як налаштувати швидкість голосу в АДОБ аудішн.

Для створення незвичайної озвучення досить часто використовуються записи голосу, змінені за допомогою фільтрів аудіоредактора. Так, наприклад, голос Масяні, персонажа популярного мультсеріалу, був зроблений шляхом зміни тональності вихідного запису. Таке перетворення голосу можна виконати в програмі Adobe Audition.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - файл із записом голосу.
Інструкція
1
Завантажте запис голосу в аудіоредактор, відкривши діалогове вікно сполучення клавіш Ctrl + O. Якщо звук в запису виявився тихим, застосуйте до нього для збільшення гучності фільтр Normalize з групи Amplitude меню Effects.
2
Перш ніж змінювати голос, приберіть з записи фоновий шум. Це можна зробити за допомогою фільтрів, зібраних в групі Restoration меню Effects. Для усунення постійного високочастотного шуму зазвичай використовується Hiss Reduction, а для того щоб прибрати із запису шум зазначеного профілю, підійде фільтр Noise Reduction. Перед початком роботи з цим фільтром виділіть фрагмент запису, який містить лише шум, і натисніть клавіші Alt + N.
3
Для перетворення голосу за допомогою зміни тональності вам будуть потрібні фільтри з групи Time/Pitch. Якщо вам потрібно додатково імітувати рух джерела звуку по колу або зліва направо, використовуйте фільтр Doppler Shifter. У вікні налаштувань цього ефекту можна вказати вихідне і кінцеве положення джерела звуку, траєкторію його руху і швидкість переміщення. Для того щоб оцінити дію Doppler Shifter, виберіть один зі збережених пресетів і прослухайте результат застосування ефекту до запису, якшо по кнопці Preview.
4
Фільтр Pitch Bender дає можливість по-різному змінити тональність голосу в окремих ділянках запису. Для зміни звуку за допомогою цього фільтра клікніть по початку і кінця фрагмента, який збираєтеся змінити, і перетягніть виникли якірні точки на потрібну висоту.
5
Фільтр Stretch дозволяє комбінувати зміна тональності зі зміною швидкості запису. Вибравши опцію Time Stretch, ви можете прискорити або сповільнити голос, не змінюючи його тональності. Pitch Shift дозволяє поміняти тональність при збереженні темпу мови, що буває необхідно при створенні озвучки. Опція Resample дозволяє поєднувати зміна швидкості і тональності.
6
Для додаткового оформлення зміненої записи можна використовувати фільтри з групи Delay Effects, які створюють ефект голосу, що звучить в приміщенні з різними характеристиками - від басейну до дерев'яної коробки. Крім того, за допомогою фільтрів цієї групи можна перетворити один голос в дует або хор.
7
Для збереження відредагованою записи застосуйте опцію Save As з меню File. Щоб не втратити вихідного файлу, збережіть змінений звук під ім'ям, відмінним від назви оригінального файлу.