Як назвати порося.

Для одних свині є джерелом м'яса, інші ж заводять порося в якості домашнього улюбленця. Вони не такі пухнасті і ласкаві, як кішки, але забавні і віддані друзі. Як і будь-якому іншому вихованцеві, свинці потрібно придумати ім'я.
Вам знадобиться
  • - порося.
Інструкція
1
Якщо потрібно просте і легко запам'ятовується ім'я, можна вибрати з кличок героїв казок і мультфільмів. Наприклад: П'ятачок, Ніф-Ніф, Фунтик, Наф-Наф, Нуф-Нуф і т.д. Для прихильників оригінальних імен, цей спосіб не підходить.
2
Уважно спостерігайте за поведінкою свого улюбленця. Можливо, у нього є якісь особливі риси характеру, незвичайні для поросят. Це може допомогти вам придумати ім'я. Наприклад: Вредина, Незгодний, Трусишка, Шустрик, Діловий, Бірюк, Швидкий, Спритник, Землекоп, Гризун, Ігрунов і т.д. Обрана таким чином кличка буде розкривати головну рису характеру вихованця і зробить його індивідуальною особистістю. Якщо ваш звір не володіє ніякими видатними особистісними або фізичними якостями, можна спробувати придумати ім'я, виходячи з його незвичайного зовнішнього вигляду. Наприклад: Пухнастик, Пятниш, Глазастик, Носач, Вампір, Сніжок, Грязнуля і т.д.
3
Можна назвати вихованця на честь його улюбленої їжі. Наприклад: Цукерка, Печенюшка, Віскас, Пиріжок, Шашлик, Сирник, Картопля, Сарделька і т.д. Можливо, ваш домашній улюбленець любить грати з будь-якої певної іграшкою чи предметом. Це також може послужити ідеєю для цікавої клички, наприклад: Покемон, Шнурок, М'ячик, Фантик, Коробок, Тапок, Плюшка, Бантик і багато іншого.
4
Ідей для імен домашніх вихованців безліч. Прізвище може прийти в голову раптово, коли порося грає або просто спить. Ваш погляд впаде на самий звичайний предмет, і ви зрозумієте, що це відмінна кличка для маленької свинки. Так народжуються імена: Соня, Хрюн, Поласік, Мишка, Грязьовик і т.д. Можна навіть назвати улюбленця на честь якої-небудь знаменитості. У будь-якому випадку кличка повинна бути короткою і легко запам'ятовується, щоб порося швидко звик до імені і міг приходити на поклик.