Як назвати дитячий клуб.

Діти гідні всього самого кращого, веселого і цікавого. У клубах, де дитина проводить своє дозвілля, грає або навчається чого-небудь, панує радісна атмосфера та яскраві кольори. Вивіска зустрічає малюків біля самого входу в це чарівне місце, тому назва укупі з малюнком залишить найперше враження у дітей та їх батьків.
Інструкція
1
Можна піти второваною доріжкою і назвати дитячий клуб: Сонечко, Дружба, Растишка, Антошка, Дзвоник, Світлячок, Білосніжка, Чебурашка, Струмочок. Але таких назв уже багато, а сама ідея, закладена в слові, повинна показати вашу фантазію і неординарність. Орієнтуйтеся і на вік дітей - навряд чи щось із запропонованого підійде для 10-13 літніх діточок.
2
Малюки люблять знайомі слова з позитивним змістом. Їм подобаються казки, які добре закінчуються, і їх забавні герої. Маленькі діти із задоволенням будуть відвідувати клуб з назвою: Колобок, Теремок, Золотий ключик, Зайкина хатинка. Виберіть кілька звучних найменувань і запропонуйте батькам проголосувати за вподобане. Малюки можуть образитися, якщо виберуть не те, що вони хотіли, тому краще поки їх не підключати до вирішення таких питань.
3
Діти старшого віку вже вміють домовлятися один з одним, їм можна довірити вибір назви клубу з декількох схвалених дорослими. Це може бути: Бармалейкі, Непосиди, Нафаня, Мурашник, І-Груша, Смішарики, Веселі Друзі, Канітелькі, Шалунишки, Мастерушкі, безжурного-ка, Мурзилки.
4
Клуб, де діти займаються фізичним розвитком, повинен відобразити цю спрямованість в назві. Часто воно може асоціюватися з якоюсь твариною чи предметом: Скакалки, Дельфіни, 38 Папуг, Маячки, Поплавок, біжать по хвилях, Володарі Кілець, Мишки-Гаммі.
5
Творче напрям дитячого клубу, в якому дитина вчиться малюванню, музиці, літературі, рукоділля, висловлять зовсім інші назви. Наприклад: Кисть Художника, Умільці, Могутня Купка, Країна Фантазій, Казка Мандрів, Майстер, Код Роста, Ліхтарики, Ігрова Комната.Еслі в клубі дітей знайомлять з природою, підійдуть такі імена: Веселка, Квіткова Полянка, Літній Дощик, Синій Іній, Волнушки , Улюбленець.
Яскраве інтригуючу назву для дитячої казки - це шанс, що її захоче прочитати як сама дитина, так і його друзі. Але найкращі назви придумують, як не дивно, діти, інтуїтивно вловлюючи закони, за якими існує цей дивовижний жанр.
Інструкція
1
Є казки літературні та фольклорні, казки для самих маленьких і самих дорослих. Під казкою ми можемо розуміти і сатиру, і анекдот, і чарівне оповідання. Всі різновиди цих текстів давно описані вченими. Ними ж складена класифікація назв, типологія сюжетних ходів.
2
Назва, в першу чергу, відповідає на питання, про що ця казка? Якщо сюжет - чергова варіація на тему відносин звичних дітям героїв (лисиці, вовка, зайчика, їжачка), то назвою казки може стати її фабула, короткий опис сюжету. "Як лисиця пиріг ділила", "Як їжачок і ведмежа вчилися літати". Народні казки найчастіше називаються по головним героям. Наприклад, "Лисиця і вовк", "Хоробрий мисливець і заєць". У Пушкіна, як ми пам'ятаємо, твір так і називалося "Казка про попа і його працівника Балду".
3
У назву казки можна винести її мораль. Якщо казка про те, як персонаж позбувся від жадібності або знайшов нових друзів, то в назву можна винести питання: "Як щастя знайти?" або "Де добрі люди живуть?" Іноді назвою казки стає прислів'я або приказка. Наприклад, "За дурний головою - ногам робота".
4
Запитати дитини. Поки дорослий плутає в хитромудрих нетрях, намагаючись зробити назву більш вагомим і хитромудрим, дитячий розум моментально видасть парадокс, бешкетну жарт або влучне слівце, яке він придумав щойно. Якщо це казка, яку складають для дитячого літературного гуртка або шкільного театру, то варто провести мозковий штурм на тему: "Шукаємо назву для казки". Творча групова гра - хороший тренінг для маленьких казкарів.