Як відпочити влітку дешево.

Якісний літній відпочинок стійко асоціюється з великими грошовими витратами. Однак, необов'язково витрачати астрономічні суми грошей, щоб відпочинок припав до вподоби вам і вашій родині. Заощадити на літньому відпочинку без шкоди для власного задоволення можна без особливих зусиль.
Інструкція
1
Купівля «горящих» путівок. Найбільш поширений і здатний принести відчутну економію для вашого гаманця спосіб відпочити дешево має кілька нюансів. Перше - турагенство має бути перевіреним вами неодноразово, щоб не довелося жити на околиці міста або проводити безсонні ночі через будівництво під вікном будівлі. Друге - необхідно бути повністю готовим до виїзду/вильоту в будь-яку хвилину, адже відповідний тур може появитися несподівано. Тому всі документи, включаючи закордонний паспорт, повинні бути вже готові. Третє - вас повинна насторожити невиправдано низька ціна путівки. Знижка в 75 і більше відсотків не має на увазі комфортабельного відпочинку як такого в принципі.
2
Відпочинок «дикуном». Якщо вам не хочеться виїжджати за межі країни або просто немає такої можливості, то можна самостійно організувати відпочинок за вельми невеликі гроші. Немає потреби бронювати номер у готелі, якщо можна зняти квартиру або кімнату з незначною різницею за рівнем комфорту, але значною - для вашого гаманця. Ще дешевше вам обійдеться номер в мотелі або проживання в кемпінгу. Замість того щоб витрачати гроші на екскурсовода і гіда, запасіться картою і знаннями про визначні пам'ятки обраного місця відпочинку, почерпнутими з інтернету. Добирайтеся до пам'яток на автобусі - витрати на таксі також непомітно, але відчутно «полегшують» ваш гаманець.
3
Поїздка в село. У вас або ваших знайомих напевно знайдуться родичі або друзі, які живуть у селі. Віддаєте перевагу провести відпустку в тиші і спокої, скоротивши витрати на літній відпочинок до мінімуму? Тоді сільський відпочинок - те, що вам потрібно. Кантрі-відпочинок зараз дуже популярний в Європі і носить горду назву «аграрний туризм». Немає родичів в селі? Знайти відповідний будиночок і домовитися про проживання можна по інтернету. Чисте повітря, атмосфера відокремленості і неймовірно красиві пейзажі припадуть до душі і закоханій парі, і родині з дітьми.