Як відкрити інсталяційний файл. winrar відкривати exe файли.

Іноді потрібно відкрити інсталяційний файл з розширенням exe в цілях витягання cab-файлу для його копіювання на КПК. Не всі кишенькові комп'ютери сьогодні можна синхронізувати з настільними аналогами (ПК або desktop-версії).
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення WinRar.
Інструкція
1
Виконавчий файл додатка має розширення exe. За своєю суттю - це багатотомний архів, який можна розпакувати, наприклад, програмою WinRar. Для цього слід змінити розширення з exe на rar або zip, потім відкрити архів за допомогою вищевказаної утиліти.
2
Якщо в «Провіднику Windows» не відображаються розширення після точки, включите дану опцію у властивостях папок. Для цього у відкритому вікні натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості папки». Перейдіть до вкладки «Вид» і зніміть галочку з рядка «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів».
3
Буває так, що через WinRar неможливо відкрити файл зі зміненим розширенням. В цьому випадку рекомендується запустити інсталяційний файл і вказати директорію для розпакування всіх файлів. Потім перейдіть в цей каталог, всередині нього буде потрібний cab-файл для вашого КПК.
4
Але не все інтсталлятори за замовчуванням виробляють розпакування файлів, деякі з них одразу ж починають установку. В цьому випадку досить важко простежити папку призначення, але можна перевірити загальні каталоги для встановлюваних програм. КПК зв'язується з настільним ПК через програму синхронізації (ActiveSync). Перейдіть в папку з цією програмою і відшукайте директорію з назвою запускається файлу.
5
Також рекомендується провести пошук потрібної директорії всередині папки Program Files на вашому системному диску. Щоб відкрити діалогове вікно пошуку, необхідно натиснути клавіші Ctrl + F.
6
Якщо виявити розпаковані файли так і не вдалося, скористайтеся програмою Сabextractor. Відкрийте програму і в головному вікні натисніть верхнє меню «Відкрити», потім виберіть файл з розширенням exe. У вікні виділіть потрібний cab-файл і натисніть кнопку «Зберегти». Не забудьте в настройках програми вказати каталог для розпакування даного типу файлів.