Як перевірити няню.

Послуги няні - міра найчастіше вимушена. Природно, кожна мама хоче дати своєму малюкові все найкраще, тому до вибору людини, яка проводитиме з її чадом досить тривалий час, жінка, як правило, ставиться дуже серйозно. Деякі мами, найнявши няню для своєї дитини, починають шпигувати за нею, перевіряючи, наскільки сумлінно вона виконує свої обов'язки. Перевірити няню можна кількома способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб перевірити няню - це поспілкуватися з деякими колишніми її роботодавцями і дізнатися у них про всі її достоїнства і недоліки. Не соромтеся запитати у вибраній вами няні їх контактні телефони і навіть адреси, адже ви довіряєте їй найдорожче - свою дитину.
2
Одного разу, не попереджаючи няню, поверніться додому раніше. Тоді ви своїми очима побачите, що робить ваш малюк і чим в цей час зайнята няня. Попросіть кого-небудь з ваших родичів або друзів заїхати до вас додому у вашу відсутність. Нехай оцінять роботу няні і вони.
3
Перевірити няню ви можете, розпитавши сусідів і мам, щодня гуляють на дитячому майданчику, про те, чи довго вона гуляє з вашим малюком, чи уважно стежить вона за ним під час прогулянки, як відбувається їх спілкування.
4
Під будь-яким приводом спробуйте напроситися до обраної вами няньці в гості і спостерігайте, як спілкується вона з своїми близькими і як ставляться до неї вони.
5
Якщо ваша дитина вже вміє говорити, розпитайте його про час, який він проводить з нянею. Дізнайтеся, чи подобається йому ця жінка, чи цікаво йому з нею, чи вистачає йому її уваги. Крім цього, зверніть увагу на те, як відбувається розвиток вашого малюка, чому новому він навчився з появою в домі няні.
6
Якщо у вашому будинку є такий прилад як, «радіо-няня», ви можете перевірити якість роботи найнятого вами людини з її допомогою. Сховайте одну частину включеного пристрою в дитячій кімнаті, а іншу киньте собі в сумочку. Потім розпрощайтеся з нянею, а вийшовши за двері, включіть взяту з собою частину приладу і слухайте, що відбувається у вас вдома.
7
Якщо є можливість, встановіть в квартирі камеру відеоспостереження, яка фіксуватиме взаємодія няні і вашого малюка. Можете скористатися веб-камерою на комп'ютері для стеження за всім, що відбувається. Цей спосіб дозволить вам в будь-який час, підключившись до інтернету, дізнатися, чим зайнята няня і ваша дитина.
8
Не бійтеся здатися занадто недовірливої. Ваші дії повністю виправдані, адже на кону стоїть здоров'я і правильний розвиток вашої дитини.