Як підключити ноутбук до інтернету через комп'ютер. Як дізнатися пароль від мережевого підключення на пк.

  •  Напевно, багато щасливі власники ноутбуків хоч раз задавалися питанням: «А чи можна підключити ноутбук до інтернету без проводів, використовуючи комп'ютер?» Зараз це цілком реально. Якщо комусь шкода витрачати купу грошей на роутери або інші види маршрутизаторів, то існує більш бюджетний варіант - wifi адаптери. Зараз ви дізнаєтеся, як швидко і просто підключити інтернет на ноутбуці за допомогою wifi адаптера Asus PCI-G31 і провайдера Білайн.
  •  Відкрийте «Центр управління мережами і загальним доступом» і перейдіть у вкладку «Зміна параметрів адаптера». Відкрийте властивості бездротового підключення - протокол інтернету TCP/IPv4. Заповніть наступні поля: IP-адресу 192.168.0.1, маска підмережі стандартна 255.255.255.0. Більше нічого не міняйте. Зайдіть у властивості вашого VPN-підключення до інтернету, перейдіть на вкладку «Доступ» і дозвольте доступ в інтернет бездротовому підключенню, яке ви налаштували раніше.
  •  В центрі управління мережами і загальним доступом зайдіть в управління бездротовими пристроями. Натисніть «додати», виберіть підключення комп'ютер-комп'ютер (2-й варіант) і заповніть вільні поля: Ім'я мережі, Версія шифрування, Пароль. Поставте галочку «Запам'ятати параметри мережі» .Тепер у доступних wifi підключених знайдіть заданий Вами ім'я і підключіться до Вашої мережі. Примітка: пароль запитано не буде. Комп'ютер нам більше не знадобиться.
  •  На ноутбуці відкрийте властивості бездротового підключення - протокол інтернету TCP/IPv4. Пропишіть IP-адресу 192.168.0.2, маску підмережі 255.255.255.0, основний шлюз 192.168.0.1, DNS-сервер 192.168.0.1.Теперь відкрийте доступні бездротові підключення, знайдіть ім'я мережі, прописане на комп'ютері, і підключіться до неї, ввівши пароль. Якщо ви ніде не допустили помилки, то у вас на ноутбуці повинна з'явитися локальна мережа з доступів в інтернет.Прі виборі wifi адаптера, уточніть, чи підтримує він функцію роздачі wifi, або працює тільки на прийом сигналу. Вам підійде тільки повноцінний варіант.Перед початком настройки і на період використання мережі, брендмауер і всілякі фаєрволли краще відключити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/1lZ5RVoLS-o