Як вибрати мочалку.

Мочалка - необхідна річ для прийняття душу та догляду за тілом. Від вибору матеріалу і форми мочалки залежить, наскільки приємними і ефективними для вас будуть щоденні водні процедури.
Інструкція
1
Визначтеся в першу чергу з тим матеріалом, з якого виготовлена мочалка. Віддавайте перевагу натуральним рослинним волокнам (люфа, лико, сизаль, рамі). Такі мочалки ефективно очищають пори, володіють масажним і отшелушивающим ефектом, підвищують загальний тонус організму. Однак за ними потрібен особливий догляд, оскільки в натуральних матеріалах швидко розмножуються бактерії. Після кожного прийняття душу таку мочалку необхідно промити милом і ретельно висушити.
2
Придбайте плетену мочалку з сизалю для щотижневого масажу шкіри. Миття нею допомагає боротися з целюлітом, поліпшує циркуляцію крові. Якщо ви віддаєте перевагу мочалки середньої жорсткості, зупиніть свій вибір на Ликової, зробленої з підкіркових шарів липи. При нагріванні з липових волокон виділяються фітонциди - еществ, корисні при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Для інтенсивного пілінгу придбайте сітчасту мочалку з рами.
3
Зупиніть свій вибір на мочалці з морської губки, якщо у вас чутлива ніжна шкіра, схильна до алергії. Натуральна губка має пористу структуру, завдяки якій вона добре вбирає воду і утворює рясну піну. Не забувайте міняти морську губку кожні 2-3 місяці.
4
Вибираючи мочалки з синтетичних волокон (нейлону, поліестеру, віскози, поролону), звертайте увагу на ступінь жорсткості. Такі мочалки гарні для швидкого миття під душем. Незаперечні плюси синтетичних мочалок - різноманітність форм і забарвлень, низька ціна.
5
Підбирайте форму мочалки по вашому перевазі. Мочалки-руковіци добре тримаються на руці, не зісковзують і ідеальні для масажу під душем. Мочалки з довгими ручками зручні для миття спини. Повітряні у вигляді трояндочок з петлею відмінно збивають піну і підходять для щоденного прийняття душу, так як значно економлять гель для миття.