Як вибрати овощерезку.

Щоб заготовити овочі на зиму, доведеться витратити багато часу. Та й салати до святкового столу теж забирають і час, і сили. Хорошим виходом з положення може стати овочерізка. Головне - зробити правильний вибір, щоб не залишитися зі зламаним агрегатом відразу після закінчення гарантійного терміну.
Інструкція
1
Довговічність і міцність овочерізки визначаються матеріалом, з якого вона виготовлена. Купуйте виріб з нержавіючої сталі та алюмінію - пластмаса навряд чи буде служити довго і надійно.
2
Якщо вам потрібна багатофункціональна овочерізка, зверніть увагу на кількість насадок і поцікавтеся у продавця, для яких овочів і фруктів вони призначені. Добре, якщо в насадках використовуються змінні леза - їх можна міняти в міру необхідності.
3
Дізнайтеся, які решітки та диски входять у комплект. Від цього залежить форма нарізки овочів - кубики, бруски, стружка, гуртки. Деякі овочерізки призначені тільки для сирих або варених овочів - уточніть у продавця цю функцію приладу.
4
За розбірними овочерізки простіше доглядати - їх деталі можна мити вручну або в посудомийній машині.
5
Звичайна ручна овочерізка являє собою пластикову або дерев'яну дошку, на якій розташовано гостре лезо, по діагоналі або у вигляді букви V. До неї додаються насадки, завдяки яким можна нарізати овочі тонкими і товстими кільцями і півкільцями, скибочками або стружкою.
6
Ці овочерізки годяться для сирих та варених овочів. Їх зручно мити після використання, треба тільки мати на увазі, що від гарячої води леза тупляться. Поліпшені варіанти забезпечуються піддоном для готової продукції і пластмасовим пристосуванням для притискання овочів до лез, щоб уберегти пальці від травми.
7
Проста в застосуванні і надійна м'ясорубка, модифікована під овощерезку. В якості ножів використовуються конусоподібні насадки. У такому агрегаті можна нарізати будь-які овочі і фрукти. Для приготування салату до вечері використовувати її, мабуть, нерентабельно - мити довше, ніж різати овочі. Зате для заготівлі овочів на зиму вона підходить чудово.
8
Електрична овочерізка зручніше в експлуатації і має більш привабливий дизайн, ніж ручна, проте менш довговічна. Краще купувати виріб від відомих виробників - різниця в ціні з лишком компенсується надійністю.
9
Зверніть увагу на гарантійний термін служби і прочитайте в інтернеті відгуки покупців. Виконуйте інструкції з експлуатації виробника.