Як витягти звуки з ігор. Як дістати звуки з ігор.

В сучасних комп'ютерних іграх досить часто використовується музичний супровід. Деякі треки стають улюбленими для користувачів ПК і у них з'являється бажання скопіювати на комп'ютер. Скористайтеся нижченаведеними порадами, щоб витягти музичні композиції з гри на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою грою.
Інструкція
1
Сьогодні розробниками випускаються ігри, музику з яких можна легко витягти. Для цього вам знадобиться лише знати, в яких папках знайти спеціальні файли або скористатися пошуком. В деяких випадках може знадобитися спеціальне програмне забезпечення, але кількість таких ігрових комплексів прагне до мінімуму.
2
Перш за все, вам необхідно визначити папку, в яку була встановлена гра. Для цього знайдіть ярлик запуску на робочому столі і перегляньте його властивості - натисніть правою кнопкою миші на об'єкті і виберіть пункт «Властивості». У вікні, скопіюйте адресу з поля «Робоча папка».
3
Запустіть будь-яке вікно «Провідника Windows» і вставте скопійоване значення, потім натисніть клавішу Enter. У розпочатому каталозі слід знайти розділи з мультимедійними файлами, як правило, це Data та інші назви, в яких присутнє слово data. Після переходу в цей каталог ви побачите поділ на категорії (sound, video і т.д.).
4
Тепер вам належить зайнятися найскладнішим процесом - пошуком потрібного аудіофайлу. Деякі ігри можуть містити велику кількість музики, часом до 10 тисяч треків. Більшість цих треків є фоновою музикою або короткими мовними репліками.
5
Для здійснення швидкого пошуку рекомендується упорядкувати файли за розміром. Натисніть правою кнопкою миші на вільному місці відкритого вікна, виберіть розділ «Вид» і натисніть на пункт «Таблиця». Клікніть лівою кнопкою миші по елементу «Розмір». У верхній частині цього списку будуть відображатися файли великого розміру. За допомогою будь-якого аудиоплеера можна завантажити ці файли в плей-лист і прослухати.
6
Якщо ви виявили, що програм, відтворюючих аудіофайли на комп'ютері немає, скористайтеся Windows Media Player, який вбудований в операційні системи сімейства Windows.
Якщо вам потрібно витягти звук з відеофайлу, наприклад, записати в MP3 звук овую доріжку з фільму, то не потрібно включати відеозапис і ставити поруч мікрофон - для цього існують програмні засоби. Розглянемо спосіб вилучення звук а з відеозапису на прикладі роботи з програмою 4Media MP3 Converter.
Інструкція
1
Щоб почати роботу з програмою, завантажте її на офіційному сайті розробників за адресою www.mp4converter.net або на одному з софт-порталів інтернету. Програма доступна як для користувачів Windows, так і для Mac.
2
Після завантаження виконайте установку програми і запустіть її. Додаток має простий і зрозумілий інтерфейс, який не викличе питань навіть якщо ви не знайомі з англійським (програма недоступна російською мовою).
3
Щоб додати відеофайл, з якого потрібно витягти звук , клацніть на кнопці AddFile (s) в лівому верхньому кутку програми і виберіть файл. Файл буде додано до списку для подальшої конвертації.
4
За замовчуванням конвертація буде виконана в формат MP3, але при бажанні можна конвертувати і в інші популярні формати, вибравши в поле Profile необхідне значення.
5
Тепер можна змінити настройки вихідного файлу. Для цього в меню справа виставте необхідні параметри звук а.
6
Тут же можна вибрати опцію ділення файлу на фрагменти за розміром або за часом.
7
Після виконання всіх налаштувань, можна натискати кнопку Convert для запуску процесу конвертації. Отриманий файл можна подивитися, натиснувши кнопку Open після завершення конвертації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MRUCIbholEE