Як відпочивати в Єгипті.

Відпочинок в Єгипті - це можливість відволіктися від повсякденних проблем і зануритися в атмосферу гармонії та спокою. На сьогоднішній день Єгипет може похвалитися розвиненою туристичною інфраструктурою: туристів приваблюють комфортабельні готелі, затишні кафе і ресторани, чисті упорядковані пляжі, численні екскурсії та інші розваги. Відпочивати в Єгипті можна і взимку, і влітку. Для туристів з Росії зимовий відпочинок в Єгипті - це можливість вирватися з полону снігу та морозу, відправившись в тепле, гостинне літо.
  1. Все курортні міста цієї країни розташовуються на березі моря. Тому майже всі готелі в Єгипті мають безпосередній вихід до моря, а значить, власні пляжі. Це дуже зручно, адже кожен постоялець має можливість відпочивати на облаштованому і зручному пляжі, не виходячи при цьому за територію готелю. Практично завжди користуватися шезлонгами, пляжними рушниками і парасолями на пляжах, що належать готелям, можна безкоштовно.
  2. З точки зору розваг єгипетські готелі теж намагаються запропонувати своїм постояльцям найширші можливості для відпочинку. У багатьох готелях є власні дайвінг-клуби або аквацентри. Тому любителі активного відпочинку на воді завжди можуть взяти напрокат акваланги, ласти і максі для пірнання, водні лижі або дошки для серфінгу. Дітям напевно припадуть до душі ігрові майданчики та аквапарки, які також є на території багатьох готелів. Вирушаючи до Єгипту з дитиною, обов'язково заздалегідь уточніть наявність в готелі спеціальних можливостей для організації дитячих розваг: завжди краще вибирати готелі для сімейного відпочинку, тут у вас завжди буде можливість при необхідності залишити дитину під опікою кваліфікованого персоналу і забезпечити йому повноцінне харчування, що відповідає її віку .
  3. Якщо ви збираєтеся відпочивати в Єгипті, неодмінно відвідайте столицю цієї країни - місто Каїр. Тут ви зможете побачити старовинні мечеті, відвідати Єгипетський музей (колекція експонатів, зібраних цим музеєм, вважається набагато більш цікавою і повною, ніж колекція Британського музею), прогулятися по найбільшому базару на Близькому Сході під назвою Хан-ель-Халілі. Занурившись з головою в східну екзотику, ви зможете отримати масу незабутніх вражень і придбати кілька оригінальних сувенірів.
  4. Візитною карткою Єгипту є храми і піраміди, з якими пов'язані імена найзнаменитіших єгипетських фараонів. Тому не відмовляйтеся від можливості відвідати Долину Царів і Долину Цариць, а також Луксорський і Карнакський храми.