Як одягатися в стилі рок.

Дуже багатьом людям подобається рок-музика. Це протест, бунтарство, несхожість на інших. Своє світогляд хочеться виражати не тільки на концертах або в прослуховуванні улюблених композицій, а й одягаючись у певному стилі. Крім того, зі смаком підібраний одяг в стилі рок - це зручно, красиво і незвично.
Інструкція
1
Класичні кольори одягу віддають перевагу одягатися в стилі рок - це чорний і червоний. Також одяг можна «розвеселити» додаванням сірого, білого або бежевого, проте вони не повинні ставати основними кольорами вашого наряду.
2
Людині, далекій від предмета розмови, може здатися, що одяг в стилі рок - це лише рвані джинси і чорні футболки з агресивними написами, але це не так. Зрозуміло, джинси і футболки в гардеробі рокерів також присутні, проте це можуть бути красиві брюки по фігурі, майстерно протерті й розрізані в декількох місцях, так, щоб це виглядало красиво, а не викликало бажання викинути що прийшла в непридатність одяг.
3
Один з атрибутів справжнього рокера - це черепа і хрести. Ви можете як придбати відповідні прикраси на шию, так і купити джемпер або капелюх, прикрашений принтом з черепів. Підбираючи собі одяг, не варто перетворювати це на кітч, купуючи величезний металевий кулон-череп на половину грудей.
4
Все рокери ходять в косухах - це стійкий стереотип. Її цілком може замінити вам джинсова куртка, прикрашена малюнком з елементами, відповідними рокерських стилю, заклепками і ланцюгами. Точно так само не варто вважати, що обов'язковий атрибут рокера - це шкіряні штани. По-перше, вони всім вже приїлися, а по-друге, при виборі одягу орієнтуйтеся лише на те, що подобається і підходить саме вам.
5
Окремо варто сказати про стиль панк-рок. Шанувальники цього стилю одягу можуть дозволити собі набагато більше, ніж «класичні» рокери. Панк-рокер може бути яскравим, помітним, поєднувати в одязі непоєднуване: футболку з принтом і краватка, класичні брюки і кеди.
6
Придбайте собі рокерських аксесуари - шиповані нашийники і напульсники, металеві заклепки, ланцюги, блискавки. Навіть якщо ви одягнені у звичайний одяг, за допомогою правильно підібраного макіяжу і аксесуарів ви можете перетворитися на справжнього рокера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tYzAFEQFJyc