Як вивчити португальську мову.

В розвитком міжнародних економічних і культурних зв'язків зростає попит на знання іноземних мов. Причому все частіше потрібен не тільки англійську, але й інші мови. Наприклад, знання португальської буде вельми корисно людям, пов'язаним з роботи з контактами з Латинською Америкою. Як же вивчити португальську мову?
Вам знадобиться
  • - підручник або самовчитель;
  • - словник;
  • - фільми і книги португальською мовою;
  • - гроші для оплати мовних курсів.
Інструкція
1
Вирішіть, для чого вам потрібно вивчення мови: для професійної діяльності, поїздок за кордон, просто з любові до культури країн, що говорять на португальській мові. Від цього залежить специфіка курсів, які ви повинні будете вибрати - заняття, спрямовані на розвиток усного мовлення або розуміння письмового тексту.
2
Знайдіть мовну школу, де викладають португальська. Це мова досить рідкісний, і, якщо ви живете в невеликому місті, то там може просто не бути викладача. В цьому випадку ви можете займатися з викладачем за допомогою програми відеозв'язку Skype. Скачайте її на офіційному сайті фірми-виробника (вона поширюється безкоштовно) і при необхідності купіть веб-камеру. Викладача можна знайти за оголошеннями на різних сайтах або знайти в мовних школах, що надають подібні послуги. Приклад - школа Іллі Франка, де є і викладачі португальської мови - http://learnbyskype.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=26.Возможно вивчати мову і при посольстві, але це доступно тільки жителям Москви.
3
Придбайте підручник і словник. Найкраще скористатися рекомендацією вашого викладача. Також вам можуть стати в нагоді різні граматичні таблиці. Всі ці видання можна як придбати в магазинах, так і знайти у великих бібліотеках.
4
Додайте до уроків з викладачем самостійні заняття. Наприклад, вчіть хоча б одне слово в день - це допоможе вам розширити словниковий запас. Також якщо ви вже освоїли ази мови, можна починати читати прості книги, наприклад, адаптовані для іноземців, а також дивитися фільми з субтитрами. При цьому субтитри повинні бути мовою оригіналу, а не російською. Це допоможе вам тренувати розуміння усного мовлення.
5
Якщо у вас є така можливість, відвідайте одну з країн, де розмовляють португальською - власне Португалію, Бразилію чи іншу країну. Знаходження в мовному середовищі буде дуже ефективним способом навчитися краще говорити на португальською та розуміти його.
Корисна порада
Вивчати португальську мову можна і самостійно, по самовчителю. Але в цьому випадку вам знадобиться диск з фонетичними вправами. Тренувати свою вимову самостійно досить складно, але можливо, особливо якщо у вас достатньо хороший «мовний» слух.