Як конвертувати флешку в ntfs.

Конвертація файлової системи знімного USB-пристрою може бути виконана штатними засобами операційної системи Microsoft Windows. Цей процес прийнято іменувати форматуванням.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт "Налаштування" для ініціації процесу форматування файлової системи флешки в NTFS.
2
Виберіть пункт «Панель управління» і розкрийте вузол «Система».
3
Перейдіть на вкладку «Обладнання» діалогового вікна властивостей і вкажіть пункт «Диспетчер пристроїв».
4
Виберіть розділ «Дискові пристрої» в новому діалоговому вікні диспетчера і викличте вікно «drive: Властивості» подвійним кліком миші на рядку елемента.
5
Перейдіть на вкладку «Політика» наступного діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Оптимізувати для виконання».
6
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і закрийте всі відкритих вікон.
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для виконання операції форматування знімного пристрою.
8
Викличте контекстне меню підлягає конвертації файлової системи диска кліком правої кнопки миші і вкажіть команду "Форматувати" в випадаючому списку.
9
Застосуйте прапорець на полі «Оптимізувати для виконання" і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
10
Виберіть опцію NTFS в випадаючому меню рядка «Файлова система» діалогового вікна «Формат Знімний диск» і натисніть кнопку «Почати».
11
Дочекайтеся завершення процесу форматування або поверніться в головне меню "Пуск" для виконання альтернативної операції конвертації файлової системи знімного пристрою.
12
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити».
13
Підтвердіть виконання команди запуску інструменту "Командний рядок» натисканням кнопки OK і введіть значеніеconvert імя_с'емного_діска:/fs: ntfs/nosecurity/xв текстове поле інтерпретатора команд.
14
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і введіть значення exit в текстове поле командного рядка.
15
Підтвердіть виконання команди завершення роботи інтерпретатора команд натисканням функціональної клавіші Enter.