Як побудувати позашляховик.

Для побудови справжнього позашляховика із стандартної моделі співвіднесіть свої фінансові можливості і обсяг необхідних робіт. Якщо немає необхідності брати участь в змаганнях, що не розглядайте серйозних спортивні варіанти, так як вони змусять поступитися мінімальними вимогами комфортабельності. Переконайтеся, що для проведення всіх робіт досить вашої кваліфікації та наявного інструменту.
Інструкція
1
При будівлі позашляховика керуйтеся вимогами, виробленими за довгі роки любителями екстремального туризму. Справжній позашляховик повинен мати: великий кліренс (не менше 220 мм), тяговітий двигун (краще дизель) із захистом від гідроудару, гідропідсилювач керма, амортизатор на рульовій трапеції, колеса розміром 31 або 33 дюйма, блокування диференціалів, потужне силові пороги і бампера, потужні буксирні гаки, лебідку, захист агрегатів з боку днища, великий багажник на даху, радіостанцію і навігацію.
2
Почніть з коліс. 70% позашляхових якостей автомобіля залежать від розміру шин і малюнка їх протектора. Крім того, великі колеса рятують підвіску від сильних ударів, дозволяють вибратися з вантажної або тракторної колії, збільшити дорожній просвіт. Вибираючи шини по малюнку протектора, орієнтуйтеся на величину грунтозацепов. У більшості випадків при установці на позашляховик великих коліс буде потрібно ліфтинг кузова.
3
Проведіть ліфтинг підвіски. Якщо позашляховик рамний, підійміть кузов над рамою, встановивши проставки збільшеного розміру. В якості проставок можуть згодитися звичайні хокейні шайби. При цьому покращиться геометрична прохідність і з'явиться можливість встановити великі колеса. Не забувайте, що при цьому ще й підвищиться центр тяжкості.
4
Виконайте гідравлічну захист двигуна. Це необхідно не тільки для бензинового, але і для дизельного мотора. Для дизеля процедура зводиться до установки шноркеля - труби для забору повітря на рівні даху. Для бензинового движка додатково захистіть систему запалювання і свічки від впливу води. Якщо немає бажання возитися, придбайте готові комплекти. При самостійному виготовленні шноркеля постарайтеся використовувати якомога якісніші матеріали. При цьому труба повинна мати достатньо великий перетин і мати не більше 2-3 колін. Її кріплення повинно витримувати удари зустрічними гілками дерев.
5
Додатково захистите від води трансмісію: клапани сапунів в мостах, роздавальної коробці і коробці передач приведіть в справний стан і виведіть їх пластиковими трубками якнайвище. Проведіть герметизацію горловини бензобака і двигуна. Поставте захист на днище під двигуном, коробкою передач, бензобаком, керманичами рейками. Як матеріал візьміть алюміній чи сталь.
6
Рульовий амортизатор (демпфер), що захищає кермо від ударів, що передаються від коліс, штатно встановлюється на такі позашляховики як Defender або Mercedes G-Class. Для самостійної установки такого придбайте амортизатор двосторонньої дії, розрахуйте точки кріплення на рульовій трапеції і якісно закріпіть.
7
Силові бампера і пороги, що витримують піддомкрачування позашляховика з будь-якої позиції, придбайте в фірмах, що займаються OFF-ROAD тюнінгом, або зробіть самостійно. У виготовленні таких виробів важливо дотримати певні тонкощі. Тому, при бажанні виготовити ці деталі самому, обов'язково радьтеся з професіоналами. Силові бампера обов'язково повинні мати потужні буксирні гаки (вушка) і приварюватися безпосередньо до рами. Передній бампер повинен бути розрахований на установку лебідки.
8
Встановіть механізми блокувань міжосьового і межколесних диференціалів. Вони продаються готовими наборами і призначені для установки до корпус диференціала. Фірмові механізми працюють надійніше і чіткіше, ніж штатні. Основний мінус блокувань - можливість пошкодити трансмісію, якщо забути їх вимкнути після подолання бездоріжжя.
9
Поставте на дах експедиційний багажник. Це незамінна річ для подорожей по бездоріжжю. Багажник можна зварити самостійно з труб потрібного розміру. Також встановіть в машину навігаційну систему GPS, щоб не заблукати на місцевості. Якщо подорожувати плануєте не одному, а в складі кількох машин, поставте СВ-радіостанцію на 27 МГц