Як в'язати спідницю спицями.

В'язана спідниця - це красиво, стильно і оригінально. Модель ви можете пов'язати себе абсолютно будь-яку. Причому в більшості випадків така спідниця буде тільки у вас. Навіть якщо ви не вмієте в'язати, то створення спідниці - це відмінний привід навчитися. Адже виріб це досить просте у виконанні.
Вам знадобиться
  • - 550 г вовни, бажано меланжевой;
  • - спиці № 5;
  • - гачок № 4,5;
  • - еластична тасьма.
Інструкція
1
Візьміть за основу спідницю розміру 44-46. Якщо ваші розміри не потрапляють під вказані, нічого страшного. Просто додайте чи зменшіть 10 петель для кожного розміру. Починайте в'язати. Наберіть 122 петлі і в'яжіть планку хусткової в'язкою (1 ряд лицьові, 2 ряд виворітні) приблизно 1,5 см у висоту. Це приблизно три ряди. Починати в'язання найкраще з ряду виворітних петель.
2
Продовжуйте в'язання візерунком з ромбів. Схема його виконання достатньо проста. число петель має бути кратно 24 + 2 кромочні петлі. Візерунок виглядає наступним чином. 6 лицьових петель перехрестите спочатку наліво. Це значить, що спочатку 4 петлі потрібно зняти на допоміжну спицю, розташовану перед роботою. Потім в'яжіть 2 лицьові, після чого знову поверніться до тих, які на додаткової і пров'яжіть їх. Продовжуйте в'язання далі, створюючи візерунок у зворотний бік. 6 лицьових перехрестите направо. Для цього зніміть 2 петлі на допоміжну спицю, розташовану за роботою, пров'яжіть 4 лицьові і займіться тими, що відклали. В'язати таким способом 30 рядів.
3
Щойно закінчите 30 ряд, продовжуйте в'язання візерунком з кіс. Число петель має бути кратно 22 + 2. В'язати його потрібно так само, як і візерунок з ромбів. Продовжуйте в'язання цим візерунком 9 рядів до 40-го ряду. Одночасно при в'язанні зменшуйте через 12 рядів 10 петель один раз і через кожні 20 рядів двічі теж 10 петель.
4
Тепер додається ще й перловий візерунок. В'яжеться він за наступною схемою: одна виворітна петля, одна лицьова, зміщуючи петлі після кожного ряду. Далі продовжуйте так. Пров'язуйте останню петлю перлового візерунка з наступного виворітного перед косою разом з виворітного. Виворітні після візерунка коси пров'язуйте з 1 петлею перлового візерунка разом з виворітного. Далі продовжуйте в'язання перловим візерунком до 86 ряду.
5
Переходьте до в'язання верхньої планки. У першому ряду збавте рівномірно 20 петель і продовжуйте в'язання хусткової в'язкою. В'яжіть до висоти 3 см, потім оформите згин. Його зв'яжіть так: 1 ряд лицьовій, один виворітний. Після продовжуйте в'язання хусткової лицьовій в'язкою. Закінчите в'язати на висоті 6 см від початку планки. Закрийте в'язання. Тепер залишилося тільки зібрати спідницю по швах, вставити гумку і зашити згин. Зв'яжіть пояс хусткової в'язкою. Зволожите виріб. Ваша спідниця готова.