Як вибрати колір для кухонного гарнітура.

Коли ремонт на кухні вже зроблений і залишилося вибрати тільки меблевий гарнітур, найскладніше - це вирішити, який відтінок буде найбільш підходящим. Адже від кольорової палітри меблів буде залежати сприйняття кухонного інтер'єру в цілому.
Інструкція
1
Вибираючи колір гарнітура, враховуйте загальний стиль оформлення і рівень освітленості кухні. Якщо природного освітлення достатньо, рекомендується використовувати темні кольори меблів, а в протилежному випадку добре будуть виглядати світлі гарнітури, додатково оснащені вбудованим підсвічуванням.
2
Якщо ваша кухня виконана в класичному стилі, зверніть увагу на меблі, виготовлені з дерева. Натуральні природні відтінки будуть добре гармоніювати із загальним інтер'єром. А також такі забарвлення варто вибирати при оформленні кухні в кантрі-стилі. Для приміщень в стилі модерн і хай-тек найоптимальнішими варіантами будуть білі гарнітури, які додадуть легкості, легкості і згладять кути.
3
Опирайтесь на деякі дизайнерські правила, які застосовуються до будь-якого інтер'єру. Наприклад, до темного відтінку стін необхідно вибирати більш світле колірне рішення меблів, і навпаки. Для малогабаритного приміщення використовуйте світлі відтінки, вони допоможуть візуально збільшити простір. Крім того, для маленьких кухонь не варто вибирати яскраві і кричущі кольори, так як вони будуть чинити негативний вплив на зір. Щоб зробити велике приміщення більш затишним, віддавайте перевагу теплим тонам.
4
У приміщеннях середнього розміру з гарним освітленням використовуйте такі відтінки жовтого, як сонячний глянець і червона мідь. Якщо ви любите червоний колір, переважно всього вибирати самі м'які і спокійні його відтінки, наприклад, кораловий, вишневий або томатний. Гарне заспокійливу дію надає фіолетовий колір, а теплі відтінки зеленого здатні піднімати настрій і покращувати апетит. Сині тони найкраще виглядають в сонячних приміщеннях. Гарнітури кольору махагон виглядають дуже вишуканими і добре поєднуються з металевими і скляними профілями. Чорний колір використовується вкрай рідко і буде виглядати дуже похмуро, якщо не «розбавити» його іншими відтінками.
5
Щоб створити більш виграшний і привабливий інтер'єр, підбирайте гарнітури, виконані в декількох кольорах. Найбільш вдале поєднання білого кольору буде з персиковими і блакитними відтінками. Фіолетові кольори комбінуйте з оливковими і охристими. Зелений і жовтий колір створять на кухні атмосферу життєрадісності, а фісташковий з бежевим будуть виглядати дуже свіжо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8M_JTSnPLM4