Як знайти свої закладки. Як знайти зроблену закладку.

Щоб не заблукати на сторінках інтернет-сайтів, користувачі зберігають найбільш часто відвідувані місця в пам'яті браузера. Такі «засічки» в термінології комп'ютерників називаються закладками по аналогії з кнігамі.Не завжди користувач зберігає закладку в тій папці, в якій планував. На щастя, функції браузерів дозволяють відновити порядок в закладках.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Встановлений браузер (будь-який).
Інструкція
1
В браузерах "Firefox", "Opera" і "Internet Explorer" меню «Закладки» знаходиться на верхній панелі. Натисніть це меню лівою кнопкою миші, потім виберіть групу «Управління закладками».
2
В "Google Chrome" і "Safari" замість панелі шукайте значок гайкового ключа або шестерінки в правому верхньому куті. Натисніть його і відшукайте опцію «Управління закладками» (можливо, «Диспетчер закладок»).
3
У віконці або на новій сторінці (в залежності від браузера) з'явиться список папок і посилань. Для переміщення об'єкта наведіть на нього курсор, натисніть ліву кнопку миші і перемістіть в потрібне місце. Для видалення виділіть об'єкт лівою кнопкою миші, натисніть парво і виберіть команду видалити. За запитом браузера підтвердіть решеніе.Еслі хочете скопіювати посилання, виділіть її лівою кнопкою миші, натисніть праву, під сплив меню виберіть команду «Копіювати». Виділіть папку призначення, натисніть праву кнопку і виберіть команду «Вставити».