Як вибрати теплу куртку.

Вибір куртки ні для кого не становить особливих труднощів, адже в магазинах представлений величезний асортимент різних моделей, фасонів і кольорів. Але при всьому цьому різноманітті важливо вибрати не лише гарну і зручну, але і теплу куртку, яка захистить вас від зимової холоднечі. Які ж вимоги необхідний пред'являти цієї верхньому одязі?
Інструкція
1
При виборі куртки в першу чергу зверніть увагу на матеріал, з якого вона пошита. Звичайно ж, самими морозостійкими є вироби з хутра. При цьому треба враховувати, що різні види хутра володіють різними властивостями. Так, наприклад, самими шкарпетками і теплими вважаються вироби з бобра і овчини. З хутра пальма першості, безперечно, належить нірці, оскільки вона поєднує в собі і красу, і тепло.
2
Також досить теплими вважаються куртки зі шкіри, особливо якщо у них є хутряна подстежка. Кращий матеріал для шкіряних курток - овеча або теляча шкіра.
3
Але все ж найпопулярнішими залишаються куртки-пуховики. Їх переваги можна перераховувати без кінця - зручність, легкість, тепло, краса. З натуральних наповнювачів найтеплішим вважається пух гагар. Але при цьому пуховики з наповнювачем з синтетичних матеріалів нітрохи не поступаються виробам з пуху, а навіть мають ряд переваг - вони протиалергенний і легко стираються.
4
При покупці куртки особливу увагу слід звернути на її деталі. Так манжети на куртці повинні бути на стягивающей гумці. Саме гумка не дасть холодному повітрю проникнути всередину.
5
Крім цього, підкладка повинна бути з натурального матеріалу. Врахуйте, що чим якісніше зшита куртка, тим дорожча використовується підкладка.
6
Постарайтеся вибрати куртку, яка не буде сильно обтягувати вас. Такий одяг буде обмежувати ваші рухи, і замерзнути в ній можна буде дуже швидко. Тому не забувайте залишити надбавку на светр, водолазку або інший одяг.
7
Уважно огляньте фурнітуру куртки: блискавки, клепки, гудзики. Важливо, щоб фурнітура була обшита тканиною, що не дозволить вам пошкодити руки об холодний метал.
8
Обов'язково ознайомтеся з інформацією на ярличку. Саме з неї можна дізнатися, чи приймалися до уваги при конструюванні зростання, об'єм грудей і об'єм стегон. Завдяки цій інформації ви зможете вибрати модель, ідеально сидить саме на вашій фігурі.